Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha egy kiadós szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy kiadós szex után még másnap is érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltam a barátommal (sokadik alkalom) kb 1 óráig szexeltünk,de elég durva volt.

Sokszor szokta keményebben csinálni,de nem szokott még ennyi idő után is ilyen érzékeny maradni a puncim.

Még mindig fáj egy picit ha hozzáérek,pisilésnél is pár másodpercig csíp,pirosnak kicsit piros.

Az érzékenységet ahhoz tudnám hasonlítani,mint mikor orgazmus után egy kis ideig hozzányúlni se lehet.


Ez normális vagy most ez mitől lehet? Tapasztalatokra is kíváncsi lennék,mert nem volt sokkal durvább az együttlét,mint máskor szokott szóval nemértem,hogy ez most mitől lehet..


2015. okt. 2. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátnőm aki másnap is érezte, de nem ennyire, mint te.

Pasid szerintem túl durva. Szólj neki, mert ez nem jó, és hosszútávon ha sűrűn csinál ilyet okozhat komplikációt is.

Ésszel csinálja.

2015. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha most ennyire durva, ekkora fájdalmat okoz, akkor milyen lesz késöbb?

Biztosan jó ez neked?

2015. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért nem szóltam,mert nekem is jó volt,és nem fájt akkor egyáltalán. Most se fáj,hanem inkább ez az érzékenység ami zavar.

Esetleg tudtok valamit ami enyhíthetné,vagy inkább ne kenegessem semmivel majd elmúlik?

2015. okt. 2. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó,vagy fáj?
2015. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni egy kiadósabb, durvább szex után. Pár nap múlva elmúlik. Lehet, hogy csak simán kidörzsölte. Nem kell aggódnod és kenegetni semmivel. Nem valami jó érzés, de valamit valamiért _)
2015. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van rá példa, nálunk is előfordult, hogy asszony érzékeny volt lent másnap is. De elmúlik. ;)
2015. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, jól van, értjük, a kemény szex a tuti, ne punciskodjunk. Nőgyógyász azért lássa. Komolyabb bajod is lehet ebből.
2015. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!