Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szabályosan átnéz rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabályosan átnéz rajtam minden nő! Mit tegyek, hogy rám is felfigyeljenek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, soha nem voltam sikeres az ellenkező nemnél. Minden rendes lány csak az ,,alfahímek" társaságát keresi. Nem, nem a ribizlik érdekelnek. Rohadtul el vagyok keseredve, de ezek szerint bennem van a hiba. Min kéne változtassak? Előrebocsátom, hogy nem fogok olyan lenni, mint a ,,menő" srácok. 170 cm vagyok, nem hordok olyan ruhákat, amik a mai divatnak megfelelnek. Rövid, sötétszőke hajam van és zöld szemem, pici szakállat is hordok. Az utóbbi 2 évben lett egy kis pocakom, de nem vagyok kövér. (Pocak nélkül sem tetszettem egy lánynak sem.)
2016. szept. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A nők szemében 175 cm alatt nem vagy férfi.
2016. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szorongsz, ez nyilvánvaló, és feltételezem fogalmad sincs ki vagy valójában.
2016. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Éreztem hasonlót szintén 170 magas vagyok, ami amúgy nem vészes abszolút, mivel a nők többsége ezt üti, meg vagy inkább alacsonyabb. Az olyan nők, akinek minden áron "magas pasit" akarnak felejtős. Amúgy is felszínesebbek. Nekem magasabb lánnyal is volt dolgom, és minden működött.


Ja és egy tanács: érdekeljenek a "ribizlik". 20 éves vagy. Ha egy-két ribizlit leszedsz, akkor az önbizalom máris meglesz. Én egy pár órás ismeretség után szexeltem elsőnek. Nem valami romantikus igaz? De utána megvolt az önbizalom a többi lányhoz is.

2016. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki zöld szemmel sikertelen ritka és király dolog haver súlyos önértékelési gondokat észlelek.
2016. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szedjél fel pár kiló izmot, hasból menjen le

ruha meg ilyenek nem annyira számít(ne legyél csöves akin húsz méterről érezni a sz arszagot csak ennyi)

parfüm is mehet (önmagában persze semmit nem ér)

:)

2016. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Latszik a kisugarzasodbol :)

Amugy szolj be a csajnak

2016. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akik azt mondták, hogy önértékelési gondokkal küzdök, fején találták a szöget. Nem tudok ellene mit tenni, ez az alapszemélyiségem, mindig is ilyen voltam, sajnos.
2016. szept. 6. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
# 1/7 Ez 1 marhaság!!!!!!!! A lányok java része a kisugárzásodat érzi meg,ha az jó,és boldognak lát vonzódik hozzád,mert ő is az akar lenni. A depresszió mindenkit le hangol és menekül előle.Menj el szórakozni,bulizzál sz.a.r.j a lányokra és fognak jönni maguktól amikor jól érzed magad.
2016. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hajrá zöld szem!

Próbálkozz meg egy jó parfümmel vagy egy férfias dezodorral ( a lányok buknak az illatokra). Vegyel idővel pár olyan ruhát ami a mostani divatnak megfelel. Vedd fel egyszer- kétszer + illat és nézd meg a hatást. Hajad legyen rendben meg a cipőd is.

Nem bántási céllal mondtam hanem tanácsot adtam mert szurkolok!

17L

2016. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Nem is vettem bántásnak. De azt felejtsd el, hogy beb.uzulok. A mai férfidivat kis homis cuccokat jelent. Kösz, nem. Amelyik nő a ruháim alapján ítél meg, elég felszínes.
2016. szept. 9. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!