Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen külső jegyekből tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső jegyekből tudom megállapítani, hogy egy nőnek jó szűk-e a hüvelye?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatúnak, alacsonynak kell lennie?

2016. szept. 5. 21:03
 1/10 Malanana ***** válasza:
nem külsőtől függ
2016. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs erre utaló külső jegy... Ez hülyeség ez kB olyan mint amikor valaki olyan külső jegyet keres egy pasin hogy megtudja hogy nagy és vastag f...a van neki.. Én mondjuk alacsony és telt vagyok de általában annyira szűk vagyok még rendszeres nemi élet mellett is hogy előfordul hogy a páromnak fáj meg nekem is.. Mert annyira feszes erős és szűk a hüvelyem hogy fáj a páromnak ahogy rá cuppan a farkára és szorítja neki.. Pedig elég rendesen tocsogok a nedvességtől és fel is vagyok izgulva rendesen ;) 22 L
2016. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell vékonynak lennie. Inkább a hüvely izmoknak kell edzettnek lennie.
2016. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok és vékony nekem szűk a hüvelyem.
2016. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
163cm vok es vekony es szultem is mar megis szuk vagyok 25L
2016. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki szűk. :D Én meg nem, basz.ki. XD

(Vékony, alacsony, és nem szültem, na tessék)

2016. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A testalkat és a magasság nem függ össze a hüvely szűkségéhez.

Ugyanúgy a magas fiúknak is lehet kis dákójuk

2016. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos tulajdonképpen, ha azt látod hogy egy nősténynek 2 fa lába van, csámpás, keresztbe állnak a szemei és egy félig megevett pacal pörkölt van a hátán, akkor megállapítható hogy a nőnek jó szűk a hüvelye/bulája.
2016. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A száját kell nézni. Össze függ.
2016. szept. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában és nem tudom miért a vékony lányok tágabbak, a teltebbek pedig szűkebbek.

Pedig fordítva gondolná az ember ,aztán lehet ,hogy ez egy rossz elmélet ,de az eddigi hallomás és tapasztalat ezt bizonyítja.

2016. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!