Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti engeditek, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engeditek, hogy a pasi a szátokban menjen el? Statisztika?

Figyelt kérdés

Minél többen válaszoljatok, kíváncsi vagyok, és jó kis statisztika jön ebből össze.

[link]


2016. szept. 5. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

10 ből 2 be se kapja de 6 nak beleélvezhetsz a szájába 4-5 leis nyeli abbol 3 jol is csinalja

ezt vagy 30 nő átlagabol vontam le tapasztalat

2016. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Itt nem tudsz releváns statisztikát csinálni,aki nem nyeli le,nem igazán fog ide válaszolni :D


Én le szoktam nyelni,úgy teljes a szopás :) Kimondottan szeretem és izgat is.Csak annyi,hogy most nincs pasim..

20L

2016. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Páromnak engedem. Egy Igennel szavaztam ;)
2016. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Beleélvezhet a számba, de soha nem nyelem le.
2016. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Bele elvezhet es le is nyelem :) sztem az sokkal gazabb h utana megy a csaj kikopni ... 25L
2016. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Igen, élvezhet a számba, és le is nyelem.

26N

2016. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen erre nem könnyű releváns információt szerezni, de ha konkrét adatokra lenne szükséged, akkor természetesen bármikor felkeresheted a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) oldalát hiteles információkért.
2016. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Többnyire nem engedem meg. Eddig mindig dohányzó pasikat fogtam ki. Szörnyű ízzel.

Néha, ha úgy van, vagy ha kéri, akkor néha engedem és ha már ott van, le is nyelem. Minek forgassam meg a számban és köpjem ki, elrontva ezzel a hangulatot.

27N

2016. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a számba élvez és le is nyelem. Én szeretem és izgat is nagyon a dolog. nem köptem még ki, szerintem az még gázabb lenne.. 21/N
2016. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és le is nyelem. Arcra nehezebben engedtem meg, most már az is mehet, ha vigyáz, hogy ne menjen hajra.
2016. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!