Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ti hany mentet bietok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hany mentet bietok egymas utan?

Figyelt kérdés
A baratom azt mondta hogy nala a max3 hisza addigra mar annyi ideje all neki szinte folyamatosan,hogy tovabb mar nem birja.
2016. szept. 5. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én is kb 3 menet. de én a sokáig bírós fajta vagyok. tehát ami nekem 1 élvezés, az páromnak minimum 2.
2016. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Huszon éves koromban 3 ment közvetlen egymás után...40 évesen már csak 1-2 megy.
2016. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármennyit. Ilyen szempontból szerencsés vagyok :)
2016. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok, én meg 38 :) a 3 úgy megy h 4-5 perc kell közöttük. de nekem huszonévesen se ment több. azóta változatlan a libidóm :D
2016. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy max. nem tuudom ti h 3at... szégyellem magam de ez van. f20
2016. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. De az 1-másfél órás kemény szex.
2016. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-t bármikor. 3-at előfordul de elég ritkán.


Életemben egyre emlékszem amikor 4 menetet bírtam, amikor egy karácsonyi családi összejövetelen visszavonultunk délután a szobámba.

23/F

2016. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok. Nálam ez úgy működik, hogy az elsőre viszonylag gyorsan elsülök, kb 15 perc elég, legalábbis ha engedem, mert azért valamennyire vissza tudom fogni még akkor is. Régebben én is érzékeny voltam ekkor, de már simán tudom tolni tovább innentől, szóval jöhet azonnal is a következő menet.


A következő meneteknél már jobban bírom. A 4.-5. menetnél jön az hogy már nem jön belőle szinte semmi. Persze ugyanúgy eljutok a csúcsra.


Innentől viszont gyakorlatilag görcsöl a farkam, szóval már egész nap le se tud lohadni. A görcsölés nem vészes, ugyanúgy élvezem vele a szexet akkor is.

Ezzel ki szoktam készíteni a csajokat. (Többször volt szakító ok)


Az állóképességem jó mindkét értelemben, hála a fiatalkori sportolásnak és hogy nagyon sokáig nem volt barátnőm akkoriban :D


Tudom most megint jönnek majd a kommentek, hogy kamuzok meg minden, de az csak irigység. Gondolom nem én vagyok az egyetlen férfi aki ennyit bír :)

2016. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 menetet. 22/F
2016. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!