Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy http oldalra...

Tomi_25 kérdése:

Hogyan lehet egy http oldalra (ftp. Atw.hu) Raspberry Pi által mentet meresek. Csv fájlt folyamatosan mondjuk percenként elküldeni? Van erre valami programrészlet vagy eljárás?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van ey weblapom ahol ezt az meresek.csv fájlt folyamatosan szeretném látni így ha percenként rámentene mindig látnám az új értékeket.

2016. ápr. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

mind2 oldalon meg kell oldanod az adott feladatot:

kliens: küldés

szerver: fogadás


"Van erre valami programrészlet vagy eljárás?"

te akarsz írni rá programot?


23F

2016. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És azt hogyan oldom meg?: )


Úgy értem hogy a meresek.csv fájlt python 3 ban készíttetem el: a programom, nézi I/O portok állapotát és menti arra gondoltam hogy a programba van e valami olyan parancs h az f = open("meresek.csv","a") sor elé betenném hogy ne a Pi re mentse hanem egy ftp szerverre mondjuk percenként.

2016. ápr. 27. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

mondjuk ha erre nem tudtál rá google-zni, akkor lehet nem lesz hosszú életű a programozói pályafutásod :)


[link]


23F

2016. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Keresgéltem már mindenhol lehet túl is bonyolítottam :(

Viszont ez sem akar működni :(

Traceback (most recent call last):

File "timer.py,line 15 in <module>"

ftp_connection.cwd(remote_path)

.

.

.

ftplib.error_perm: 550 /conntent/:No such file or directory

2016. ápr. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!