Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz szexi egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz szexi egy férfi?

Figyelt kérdés

Ha az utcán leszólítanék embereket 10-ből 9 biztos azt mondaná, hogy egy férfit a magabiztossága, a humora, a jóképűsége tesz vonzóvá. Talán ez mind igaz de vizsgáljuk is meg a következő karaktert.


Nézzük meg Jared által játszott Joker-t a Suicide Sqaud-ból. Alapvetően Joker karaktere az eddig ismert Batman filmekből nem volt különösebben szexi. Lázadó, öntudatos, talán egyes típusú nőknek még vonzó is lehet de NEM KIFEJEZETTEN SZEXI.


Az új karakterrel Joker kifejezetten szexi lett, annak ellenére, hogy nem szép.

Maga a színész jóképű mégis sok youtube video komment részlegénél azt láttam, hogy a lányok sokkal inkább az általa játszott Joker-t tartották szexinek mintsem a hétköznapi életben mozgó színészt. Érdekes. vajon miért?



2016. szept. 5. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik Jokerként (bár nekem első helyen El Diablo van). Én a különlegesebb, extrémebb, esetleg őrültebb embereket/karaktereket tartom szexinek. Vagy a lazább, bőrdzsekis, tipikus jó-rossz fiúkat.
2016. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Ezt így nem tudom levezetni neked. :D tudod a szerelmet sem lehet, vagy érzi az ember vagy nem!

Aki vonzó Számomra, az szexi is..

- erdőre is férfias legyen a látvány / kisugárzás! ( tehát nem ilyen yolo - swagger gyerekek ).

- határozott, celtudatosság és (erő) legyen a szemeiben.

- kicsit kéz és hang mániás vagyok, szóval az a következő amit megnézek.

- a beszéd stílusa, artikuláció ( tudom, hülyeség.. de nekem fontos ).

- ezután, az össz kisugárzás!

- ha magasabb stb.. nálam..

- mosoly..

- viselkedés.

- arc.

- és azután csak a többi (apróság).


Igaziból a tetszik valaki és a TETSZIK valaki !!! - közt nálam nagy a különbség! :D


És most fog jönni a sok " okos ,, véleményező, jól leoltani és leponrozni. :D

2016. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SIDLER22 ***** válasza:
Nem leoltani akarlak, de hogyha már ennyire figyeled a férfiak beszédét hogy "szépen beszél-e" akkor te mért nem tudsz helyesen írni?
2016. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert kapkodtam, és nem olvastam át!! Az nem azt jelenti, hogy nem is tudok !

Viszont a vélemény a tied ! ;)


Az a baj, hogy annyira nem hat már meg ez az oldal, itt mindenbe bele van kötve, hogy sokszor csak bepötyögöm és Enter.

2016. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is nagyon bejon jokerkent*-*
2016. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de miért?:D biztos van valami evoluciós pszichológia a hátterében
2016. szept. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!