Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy feedr pasival?

Figyelt kérdés
Ha nyíltan vállalják, hogy ilyen fétise van, de nem akarna hízlalni titeket, ha nem akarjátok. (és nem is az a fajta aki mozgásképtelen méretűvé hízlalja, felső határ 250-275kg, illetve amíg tud mozogni)🐷🐖🍔🍕🌭🌮🌯

2016. aug. 31. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura egy fétis.. Nem a súllyal lenne gondom inkább attól tartanék hogy valami egészségügyi probléma adódik..
2016. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteget sportolok, és kényesen ügyelek az étkezésre, nem tűrném, hogy bárki is fel akarjon hízlalni, vagy parancsolgasson nekem azzal kapcsolatosan, hogy miből mennyit egyek. Még, ha ez bunkóság, akkor sem. Túl konok vagyok. 21l
2016. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Nem. Jöjjön össze alapból kövér nővel, ne nekem parancsolgasson.
2016. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én semmi olyanba nem egyeznék vele, ami kihat az egészségemre. Nem vagyok deszka a 'curvy' kategóriába esek 60 kilóval és 172 centivel. Engem elriasztana a tudat, hogy milyen következményei lennének:fáradékonyság, mozgás hiánya(imádok táncolni), cukorbetegség, magas vérnyomás stb stb...

Ha ez nincs meg a szexuális életünkben, de tudom, hogy a páromat ez izgatja de én nem adom meg neki akkor elgondolkoznék, hogy más lehet hogy igen

2016. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretek enni, de ettől függetlenül odafigyelek arra, hogy mit mikor és mennyit. Meg zavarna a tudat, hogy a párom arra gerjed, ha zabálok. 250 kg pedig rengeteg! Még ha valaki 190 cm is, az minimum 140 kg súlyfelesleg! Na de s lányok átlagban inkább 165 cm magasak, szóval még több felesleget jelent! Belegondolni is szörnyű, hogy az milyen hatással van a szervezetre.
2016. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eh, én meg feeder csaj vagyok. :D Izgat a dolog rettentően, de reális körülmények között van egy határ, a párom egészsége fontosabb lenne... Valamennyi hízásra magam is nyitott vagyok, de szintén mértékkel. Amit te írtál súlyt, rengeteg... 150-175 még hagyján, de már az sem egészséges...
2016. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!