Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan pasival, aki?

Figyelt kérdés
Aki kerek perec megmondta, hogy csak szexre kellenétek neki? Szexkapcsolatra. Tök jó pasi, és most amúgy sincs senkim, de mégis fura érzés, hogy csak dugni akar engem.
2015. okt. 15. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Megdug,huz 1strigulát aztán mehetsz,ennyi fog történni
2015. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Hogy kivel jönnék össze, és kivel nem, az mindig csak attól függ, hogy én mit akarok. Ha csak dugni akarok, akkor természetesen összejönnék egy olyan pasival, aki szintén csak dugni akar.

Az meg csacsiság, hogy az ilyen csak egyszer dug meg, húz egy strigulát, és továbbáll. Akikkel én egyszer dugtam, azok általában dugnának velem másodszor is, meg harmadszor is. Akinek a strigula fontosabb, mint az élmény, az egyszerűen éretlen még egy szexkapcsolatra is, az ilyen kisfiú felejtős.

2015. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne?

Ha jó az ágyban akkor amíg nincs senkim addig sem szenvedek hiányt.

Fogd fel úgy, hogy van egy bio vibrid ami nyalni is tud. :)

2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bejönne kinézetre és nem egy tajparaszt viselkedésre akkor belemennék.
2015. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ennel azert tobbre tartom magam.

18/L

2015. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!