Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti mitől élveztek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mitől élveztek el?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok, de a barátom nem és tudom, hogy ő mindent meg fog tenni majd nekem, amikor lefekszünk, de én azt szeretném, hogy ő is élvezze. Szóval ti mitől szoktatok elélvezni. Mondhattok olyat, amit a barátnőtök szokott csinálni, mondhattok olyat, amit magatoknak, de kérlek részletesen írjátok le.

2016. aug. 29. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én attól, ahogy ezt a kérdést olvasom.
2016. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a testedtől. igazából bármit csinálsz, el fog élvezni.
2016. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit más indít be. Én pl. oda vagyok a szép mellekért és kezekért. De sokan a popsikat imádják. Ha szeret akkor alapvetően mindened be fogja indítani, de a legegyszerűbb, ha megkérdezed, hogy van-e valamilyen speciális szexuális fantáziája.
2016. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mi izgatja a legjobban.
2016. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha ilyen ostoba vagy, hogy még dugni sem tudsz, akkor NE CSINÁLD! Ez lesz a legjobb neki!
2016. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ezen nincs mit görcsölnöd.

Ha bedugja a puncidba a farkát akkor el fog élvezni elég hamar ezt elhiheted nekem.

Első alkalomnál te csak arra figyelj, hogy eltudj lazulni, hogy ne fájjon annyira. Jó persze az előjátéknál csinálhatsz bármit. Szopjad fel neki jó keményre, és ha szép feneked van, akkor engedd neki, hogy úgy nyalja ki a puncid, hogy négykézláb vagy. Pucsítasz neki. Attól úgy kilesz, hogy nem kell neki sok az orgazmusig :)

2016. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!