Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vagina fiatalító műtétről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagina fiatalító műtétről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Középkorú pár vagyunk én 46 éves vagyok feleségem 58 és sajnos egyre inkább tűnik úgy, hogy el kellne egy kis fiatalítás neki odalent...:) Google nem volt a barátom most, mert nem sok információt találtam erről, hogy Mo.-on csinálnak e ilyet egyáltalán és mennyiért. Egy japán dokumentum filmet láttam erről pár éve, ott elég részletesen beszéltek erről az eljárásról. Aki tud erről a dologról bármi információt vagy esetleg saját tapasztalata is van róla, annak hálás lennék ha megosztaná itt velem. Köszönöm előre is!

2016. aug. 29. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy ez most nem egy troll kérdés.


A párod tudja, hogy mit tervezel vele? Mit szólt hozzá, benne lenne?

2016. aug. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDD bocsi csak elég hülye nevet adtak neki mert a klónozás problémája napjainkban hogy a sejtek ismerik a korukat és hiába alkotunk valakit újra alig pár évesen már öregkori betegségek jelennek meg rajta. Nem hallottam a műtétről de vagy azt a japán filmet kéne megtalálnod vagy angolul keresgetni a neten jobbat nemtudok tanácsolni :)
2016. aug. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pedig eléggé közismert műtét ez.

Annyira,hogy mivel a meglazult szalagok komoly váló oknak számíthatnak így tönkre téve a szexuális életet,ezért a család védelme érdekében a szült nőknek a tb támogatja a műtétet az altatást leszámítva.

Persze az mo-i egészségügyet ismerve tuti van 1-2 éves várólista és érdemesebb ezt olyan plasztikai sebésszel megcsináltatni,aki hetente csinál ilyet.

2016. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szűzhártya-helyreállító műtétről már hallottam, de ilyenről nem...
2016. aug. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább legyen vagina korrekciós műtét... Mert a helyreállító ("fiatalító") műtét az az amikor úgy mond " vissza varrják a szűzhártyát " ezt általában török /arab cserediákok használják.. Eljönnek tapasztalatot szeretnek és úgymond " szűzen" mennek haza.... Amit TE szeretnél az a korrekciós műtét ami arról szól hogy a tág vaginából műtét segítségével szűk /szűkebbet csinálnak. Fontos erről beszélni a pároddal.. Mert oké hogy te akarod de Ő Nem biztos.... Amúgy szerintem inkább külföldön csinálják jobban ezeket a műtéteket.. Vagy ha itt Magyarországon akkor kösd fel a gatyád mert nem 100.000 forint... 22 L
2016. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálnak ilyet, nőgyógyász tudja a pontos menetét elmondani.
2016. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 János Gilján ***** válasza:
Helló! Mielőtt bármilyen műtétben gondolkodnál, had ajánljak inkább egy intim torna tanfolyamot! Hogy milyen előnyei vannak nőknél? Feszesebbé teszi a hüvelyt, jobb orgazmuskészséget ad, megoldja az inkontinenciát, feszesebb tartást ad az alhasi szerveknek, javítja az intim terület vérellátottságát. Ajánlom ezt a linket: [link]
2016. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szabathatod asszonykád vagináját jobbra-balra, a szexet akkor sem fogja jobban kívánni.
2016. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!