Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túrázás éjszaka szexelés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túrázás éjszaka szexelés, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá hogy kipróbálnám, két napos túrázás valakivel a hegyekben vagy a Balaton körül, éjszaka meg sátorban egy eldugott helyen egy kiadós szexelés, de nincs kivel :( De ha lenne, akkor se tudnám elképzelni, hogyan megy ez... Valaki próbálta már? :)


21/L


2016. júl. 27. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is javaslom hogy ejszakai turazashoz es elhagyatott helyen valo szexeleshez ne neten keress partnert mert masnap jo esellyel Vietnamban ebredsz egy jeggel teli kadban szervek nelkul.

Masodjara nagyon jo elmeny, mi az exemmel sokat tursztunk es tobbszor csinaltuk. Olt hogy vadaszlesen, patak mellett, eleg romantikus tud lenni :)

2016. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyes jól mondja, köztudott, hogy a magyar lakosság négyötöde szervcsempészekből áll, azért az egyötödért nem érdemes kockáztatni!
2016. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért a négyötödöt kicsit sokallom :) Szerintem egy idegennel izgalmasabb lehet... Akkor találkoztok először, szexeltek egy jót este, mikor sem látja, másnap elbúcsúztok, vagy ha jó volt megismétlitek :)
2016. júl. 27. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul. Viszont én nem bírnék estig várni :-)
2016. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túra nélkül nem lenne jó?
2016. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Privát zuhé 3..2..1..:D


Amúgy nekem is jó tapasztalataim vannak.

Tavaly edzőtáborom Balatonnál volt és elég sok éjszakát 'túráztunk' a csapattársammal..:D:D

18/L

2016. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!