Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez javulhat még? Már egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez javulhat még? Már egy éve csak nagyon ritkán kívánom meg a szexet, egyáltalán nem érzem, hogy szükségem lenne rá. Többi lent.

Figyelt kérdés

A párommal, miután elvette a szüzességem, másfél évig egészséges szexuális életet éltünk. Aztán az együttlét közben mindig elkezdett fájni a hüvelyem és nem bírtam tovább. Azóta egy év telt el, közben talán 5-ször ha lefeküdtünk, és minden alkalommal ugyanúgy fájt. (Egyébként az utóbbi időben a tampon felrakása is fáj)

Most meg már nem kívánom a szexet. Előfordulhat, hogy azért mert belémrögzült, hogy biztosan megint fájni fog? Valakinek volt már hasonló problémája?



2016. aug. 26. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne kideríteni a fájdalom okát. Nem voltál nőgyógyásznál? Lehet, hogy méhszáj sebed van, az eléggé tud fájni.

Ha nincs semmi elváltozás, akkor viszont tutira pszichés a dolog. Akkor viszont végig kellene gondolni, hogy Nina gond a barátoddal, miért nem akarsz szexelni(korábbi rossz élmény, szexuális zaklatás stb) és ha kell akkor pszichologus segítségét kérni.

2016. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor annak oka van ... esetleg orvos?
2016. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, reméltem, hogy hasonló rendes válaszokat kapok (:

El fogok menni orvoshoz, eddig húztam, mert rettegek tőlük.

2016. aug. 26. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne rettegj tőlük, minden rendben lesz. Tudom, nem egy leányálom a vizsgálat, én is utálom, de össze kell szorítani a fogakat és túllenni rajta. 10 perc az egész. Ügyes leszel!
2016. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2016. aug. 26. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit?
2016. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, suliban minden héten 3 tesim volt, és egy röpi órám. Plusz még az a 2-3 km amit lesétáltam minden nap.

Ezen kívül nem sportolok semmit.

2016. aug. 31. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, Azért kérdezem, mert az én időmben ismert (bár némileg ritka) elváltozás volt a hüvely előreesése. Többnyire azoknál a nőknél fordult elő, akiknek a kevés mozgás következtében renyhébb volt az izomzatuk. Mára szokás lett megfeledkezni erről az opcióról, csak a kutyák esetében esik róla szó. Sőt azt sem tudom (utána kellene nézni), hogy az orvosi tankönyvek említik-e egyáltalán.
2016. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Mostanában amúgy elkezdtem kondizni, remélem, ha ez a gond, segíthetek rajta.

Plusz megejtek egy vizsgálatot is.

2016. szept. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!