Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nálatok van óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok van óvszer?

Figyelt kérdés
Lányok nálatok van gumi?Mindig vagy pl ha buliba indultok?

2016. aug. 24. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Van. 22/l
2016. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mert nem igazán megyek ilyen bulikba, meg amúgy is mindig magamnál vagyok és nem mennék bele egyéjszakásba se buliba se máshol. Ha nem lennék kapcsolatban akkor se.
2016. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon van, de egyébként nincs nálam a mindennapokban. Ha tudom, hogy szexelni megyek akkor viszek magammal, de pl. buliba stb. nem, mert tudom, hogy onnan nem megyek haza senkivel... :D 24/L
2016. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nincs, gyógyszert szedek, bár az a nemi betegségek ellen nem nyújt védelmet. De nem is fekszem össze mindenkivel....főleg nem így buliba meg stb


Amúgy szerintem a pasiknak kéne maguknál hordani gumit, minimum 2-őt :D

2016. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindig volt óvszer nálam ha buliba ha a páromhoz mentem.. Sose játszottam a tűzzel ;)
2016. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Én a helyedben, a lány apjától kértem volna.. :D


Amúgy meggondolandó, nem akarjuk, hogy gyereked legyen (még legalábbis). Én adnék..

2016. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam van álatalában mindig. Van egy táskám amivel járok mindenfele,nem szoktam külön kiszedni. De én nem járok bulikba,meg olyan helyekre ahova kellene. Szűz vagyok még,de van nálam mindig. Ez szerintem nem szégyen. Spontán 3 db van nálam. Azért megnyugtat a tudat,hogy ott van...😊

Nem kérek üziket,van párom,köszi😊😊 L

2016. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Van,de nem adok.Vegyél magadnak.:P
2016. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs péz
2016. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!