Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok szokott óvszer lenni?

Figyelt kérdés
Történt az az eset hogy úgy mentem barátnőmhöz hogy elfelejtettem nincsen nálam gumi. És megkérdeztem tőle hogy esetleg neki nincse pont az ilyen esetekre. És teljesen kiakadt hogy hát ez nem az ő dolga nekem kéne gondoskodni róla.

2015. júl. 7. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neki is kell a farkad, tehát neki is kell gondolnia rá
2015. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálam nem. max akkor, ha a párom vesz, és itthagyja az éjjeliszekrényben :D

váratlan esetek nem szoktak előfordulni. de amúgy felváltva vesszük, ha tudjuk, hogy fogyóban van.

viszont anno szingliként sem hordtam magamnál, és nem is tartottam itthon, mert akkor meg minek? :D majd ha lesz valakim, úgyis szerzünk be.

2015. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem is kéne... ha megerőszakolja valaki oda tudja adni, hogy legalább használjon gumit
2015. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Minek? Legfeljebb leszeretik a gumit az autóról ilyenkor.
2015. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van! :)
2015. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom a többségnél akad azért:D
2015. júl. 7. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsen. Félek 'idegenekkel' szexelni, csak a szeretőimmel/ barátság exttáklal ismerősökkel fekszek le és erre szedek gyógyszert. :)
2015. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!