Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell kielégíteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kielégíteni egy szűz lányt? Történet lenn.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal nagyjából egy hónapja. Ő 18 éves én 20. Rengeteget beszélgettünk azóta már és kiderült hogy mindegyikünk szűz még.

Hogyan okozzak neki örömöt?

Ha az ujjaimat használnám attól átszakadhat a szűzhártyája?


2016. aug. 23. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg közben, hogy mi esik neki jól. Ennyi, ezt kommunikálni és tanulni kell mindenkinek, ne legyetek szégyenlősök.
2016. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van a kommunikáció nagyon fontos. és igen átszakadhat, de az nagyon érzékeny, szóval akár egy megerőltetőbb biciklizéstől is vagy sportolás közben is elszakadhat, attól még szűz, akkor nem lesz az, hogy pénisz hatol belé :DD
2016. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%

Leírom, mintha te lennél a lány én meg a srác (mondjuk én lepedőakrobata vagyok amúgy), hogy mit csinálnék veled, mint szűz lánnyal kezdésnek:


Először lágy, majd vadabb csókok, közen simogatom, markolászom a melleidet, a derekadat, combjaid belső részét simogatom, ölelkezünk, majd féloldalasra fordítalak, hogy a popsidat is tudjam csókok közben markolászni, simizni. Aztán lentebb haladok, a nyakadat, füleid tövét csókolgatom, kulcscsontodat, mellbimbóidat szopogatom, nyalogatom, szívgatom, harapdálom. Közben simogatom a karjaidat is hosszasan, majd vagy visszafordítalak, hogy felül legyek, vagy magamra húzlak, hogy te legyél felül és csókolózás közepette simogatom a tarkódat és a hátadat, majd végighúzom a gerinceden egy ujjal, hogy izgassam, és odaérek a popsidhoz. Visszatérek a mellbimbók szopogatásához kicsit, fordítalak, és már a hasadat csókolgatom, miközben a combikákat simizem, egyre lejjebb haladva elkezdem csókolni a szeméremdombodat, majd körbe puszilgatom a puncid, kiemelten a belső combok tövénél lágyék részen. Eddigre már alaposan nedves lesz a punci, így elkezdem nyalogatni a szeméremajkakat, nagyokat, kicsiket, végighúzom a nyelvem hegyével a hüvelybemenetnél is, majd a jól benyálazott ujjammal elkezdem masszírozgatni a csiklót miközben nyalogatom a kisajkakat. Átpártolok a nyelvemmel a csiklóra, körkörösen nyalom, kicsit meg is csapkodom a nyelvemmel olykor, szívogatni is kezdem, miközben egyik ujjammal gyengéden simizem a hüvelybemenet környékét, ami már jó lucskos. Először lassabban nyalom a csiklót teljes nyelvfelülettel, majd ahogy érzem hogy muszáj gyorsítani és kicsit erősebben, akkor rákapcsolok és a fejemmel oldalirányú, NEM-leges mozdulatokat is végzek, hogy jobban izgassam. Közben szószerint csókolózni kezdek a puncival, mintha egy női száj lenne tehát nyelves csókokat váltok vele, de ujjazni nem fogom vagy csak nagyon-nagyon gyengéden mert fájhat. Mikor már érzem, hogy elmenni készülsz, akkor rákapcsolok de monoton módon, fontos, hogy az azonos ingerhatások miatt ne változtassak ilyenkor már a tempón, módszeren és amikor remegni kezdesz és nyögdécselni rendesen, az élvezés pillanatában rányomom egy pontban a nyelvemet a csiklóra és csak piciket rázok jobbra-balra a fejemen. Fontos a nyomásgyakorlás. Miután elélveztél, abbahagyom a nyomásgyakorlást, mert érzékennyé válik a csikló, akárcsak a makk szopás után. Csókolgatnám a punci körül, simizném a combikákat majd odabújnék hozzád és elaludnánk...

2016. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szamótza válasza:
2016. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéljetek, az a kulcs. Nekem pl nem volt már szűzhártyám mire barátom lett, szóval simán ment az ujjazás, meg engem az se érdekelt volna ha a barátom tünteti el az ujjazással, de lehet őt érdekli. Csiklót izgathatsz neki akármi van, meg ha nem ódzkodik tőle nyalhatod is. De ismételten vele kell beszélni előtte és közben is, hogy mi hogy és mikor jó. Mondjuk ez nem csak szűzekre vonatkozik, hanem másokra is, de itt nagyobb a tét:D
2016. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!