Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mennyire tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire tetszik vagy nem tetszik ha egy lány sminkel?

Figyelt kérdés
Persze nem arra gondolok mikor az egész testét is hanem arra amikor csak az arcát. Persze azt tudom hogy minden pasi mondja hogy minnél természetesebb annál jobb. De szerintem egy igényes lányhoz hozzá tartozik ha esetleg vannak bőrhibái az eltünteti de akkor sem arra gondolok mikor kb egy új arcot tesz fel
2016. aug. 22. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Személy szerint azt szeretem a legjobban, ha a lány csak szemceruzát használ. De az enyhébb sminkkel sincs gondom.
2016. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
A tipikus mai p*cs*k annyit tesznek fel hogy az már undorító... Az nem tetszik... A nem viszi túlzasba az nem zavar de nekem a természetes lányok tetszenek
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ha:D
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez mentalitás kérdése. Ha azért sminkel, mert szeret jól kinézni, oké legyen. De ha smink nélkül rosszul érzi magát, az már nálam nem elfogadható.


Szóval ha most én légből kapott ötletként felvetem hogy na menjünk kajálni... akkor nem fogok fél órát várni, míg kisminkeli magát.


Meg azért a mértéken is ott a hangsúly, rúzs az nem jó, nem lehet csókolózni miatta, a nagy mennyiségű vakolat meg a puszilkodást teszi tönkre. Szóval én azt mondom, a kevesebb néha több.

2016. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
4# hát igen nem mind1 milyen rúzst használunk mert elég kellemetlen ha össze kenjük a párunkat.. De már van mattra száradó csók álló rúzs amivel nyugodtan lehet enni,inni, csókolni nem jön le és nem leszel Te se rúzsos. ;) Kedves Kérdező amúgy szerintem mennyiség függő mert egy leheletnyi smink nem zavarja a pasikat.. De mikor messziről látszik a vakolat az eléggé illúzió romboló tud lenni... Ez a tipikus.. " Mi történt veled? Megfejelted a smink cuccod " kinézet.. 22L
2016. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
inkább legyen szájfény, ne rúzs, az még szexi. Ezen a rózsaszín, tűzvörös rúzsok ezek szerintem a 90-es éveket tükrözik. Nekem nem szexi.
2016. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki sem beszélt erős színű rúzsokról ;)
2016. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező New York él-)
2016. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

legyen természetes, nem szeretem a sminket, legyen a mosolya a legszebb sminkje...


23F

2016. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!