Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik mit esznek a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit esznek a nagy ciciken?

Figyelt kérdés

Persze tudom nem mindegyik :), nem általánosítani akarok, de vannak pasik akik kifejezetten kedvelik, némelyek meg tudnak őrülni érte.

És kizárólag a természetesen nagy mellekre gondolok.



2016. aug. 19. 12:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#3-as leírta, amit erről tudni kell.
2016. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tudod ez azért van, mert soha nem szabad látnunk őket. Akinek nagy van, bizonyára nem a semmijét takargatja. Valószínúleg a férfiakba genetikailag kódolva van, hogy olyat válasszanak, akinek lesz elég teje. Tápszer nem olyan régóta van, szoptatós dajka meg nyilván pénzbe került régen. A kínaiak a lábakból csináltak fétist, az európaiak pedig a mellekből. Én egyáltalán nem akarom, hogy azok látványától álljon a farkam, de hát így neveltek, és már képtelen vagyok ezen változtatni. Egyébként nem csak a hatalmas nagyokat eszem, hanem mindet, amelyik jól néz ki, vagy érdekes, mint például nagyobb a bimbó az átlagnál.
2016. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Scav ***** válasza:
68%

#9 "Egy nagymellű nő egész biztosan tudja táplálni az utódainkat! :) "


A nagy mell és a tej termelésének mennyisége nincs összefüggésben, ez óriási tévhit. Még egy teljesen deszka csaj is tud a szülés után szoptatni és van olyan nagy mellű is, akinek nem indul meg egyáltalán a teje.

Nincs összefüggés. Semmi! Volt már erről felmérés.

2016. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
#13 igaz és azt se mondja senki,hogy mikor megláttok valakit nagy mellekkel,arra gondoltok,hogy "hu,ő biztos tudja majd etetni a gyermekeimet!" :D Nem,csak esztétikailag jó látvány és inkább szexuális töltettel bír.Ennyi.
2016. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nyugi. Csak a gyökér emósok pattognak, hogy nagy mell kell. Azok ilyen kis csöpögős farkú senkik. Tudom nem egy két exem panaszkodott már rájuk. Hulladékok, egzisztencia nulla vagy ha apjuknak meg anyjuknak van valami szarjuk akkor annyi, szellemileg nullák és ha nem örökölnek valamit akkor nullák is maradnak hátralévő életükben. Most ilyenek véleményére van nő aki ad valamit? Annak a nőnek a fejében van baj. Na most érted kérdezhetem, hogy a nők miért pattognak, hogy a méret a lényeg. Gyors válasz. Azok nem nők, hanem tizenéves csitri szarok akiknek szintén nincs semmilyük, ha van egy kocsim már lepippanatanak, esetleg egy kisfröccsre meg kell még hívni. Ezt a kérdést tök feleslegesen tetted fel kedves kérdező...
2016. aug. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 11-esnek sorry. Láttam már nagy mellű nőt akinek semmi teje nem volt sajnos és láttam már kis mellű nőt akinek bőven volt. A genetikát már meg is beszéltük szerintem. Vannak hülye nők akik méreteznek és vannak hülye hapsik akik szintén méreteznek, ha nem pénztárca akkor farok vagy mell alapon.
2016. aug. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#6

El ne ájulj már magadtól.

2016. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ez az oldal azért van hogy feltegyünk kérdéseket, nem a hozzászólók mondják melyik kérdés hasznos vagy felesleges. :) Ezzel az erővel nagyon sok kérdést, több mint a felét le lehetne szedetni....


Ha bárki figyelmesen olvasott, rájöhetett, nem általánosítottam, nem azt írtam hogy minden pasi a nagy melleket szereti, hanem egy részük.


Ez pedig elég durva és lealacsonyító általánosítás, hogy a ''köcsög emósok'' szeretik csak a nagy melleket. Netán beszéltél az összes pasival az országban, vagy összes emóssal?? Elég szánalmas mindenkire vonatkoztató következtetést levonni.

És ez hogy egyesek rögtön összefüggésbe hozzák a férfiak nemiszervének méretével...És hogy tini lányok szeretik a nagy pélókat, elárulom mindenféle korosztályban lehetnek nagy mellet előnyben részesítő férfiak (ez független kortól, iskolázottságtól), és nagy péniszt preferáló nők között is lehet idősebb, fiatalabb. A két témának semmi köze egymáshoz.


És tényleg nem a mellméret számít egy párkapcsolatban tény és való, de nyilván a nagyobb mell látványosabb, jobban vonzza a tekintetet, olyan is megnézheti akinek nem az ideálja, még nőket is látok megnézik más lányok nagy melleit mert egyszerűen szokatlan.


Én nem az aránytalanul hatalmas, nagy mellekre gondoltam.

Hanem olyan nagy mellekre, amelyek annyira nagyok amennyire arányos az illető nő testalkatával.


Mutatok példát:


[link]


Pl. Ő, neki nagyok a mellei és szép, arányos az alakja hozzá.

2016. aug. 20. 12:52
 19/22 A kérdező kommentje:

Engem elsősorban az érdekelt volna, hogy azok a pasik, akiknek kifejezetten tetszenek a nagy mellek, azok miért szeretik? Mit esznek rajta?


Ahhoz képest, hogy hallom sok pasi a kis mellű nőket szereti, van egy barátnőm neki is nagy melle van, hozzá szép alakja és lába, sokan buknak rá, emellett helyes csaj. Mindig próbálják felszedni, utcán, szórakozóhelyen, a neten is irkálnak neki, volt olyan pasi aki a kis mellű nője mellett neki irkált ilyeneket hogy ekkora mellekkel nem volt dolga és nem tudna velük betelni (és ez a csávó sem emós, idősebb pasi).

Egy másik barátnőm aki amúgy szép és csinos, mindig nyavalyog neki milyen kicsi a melle, meg akarja csináltatni, erre fogja rá nem sikeresek a párkapcsolatai mert nem nagy a melle.


Egy másik barátnőm szintén panaszkodott hogy szerinte minden pasi a nagy melleket szereti.


Egy idősebb nőismerősöm mondta az ő teste elég későn kezdett nőiessé válni, sokáig vékony volt nem volt feneke se melle, és senkinek nem kellett, hanem azok a lányok akiknek volt melle és feneke, és rá is akkor figyeltek fel amikor nőiesedni kezdett.


És én nem irigykedek senkire, mindenki azzal gazdálkodjon amije van.

2016. aug. 20. 13:01
 20/22 Scav ***** válasza:
68%
#18 Scarlett Johanssonnak mű mellei vannak, csak szólok. Volt egy talk-show, ahol ezt ki is vesézték, ő is beismerte.
2016. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!