Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt mire véljem? Úgy érzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Úgy érzem, hogy az egész nap csak egy megrendezett szinjáték volt, azért, hogy este pofára ejtsen.

Figyelt kérdés
Öt éve együtt vagyunk a barátommal. Az utóbbi hetekben, vagy talán hónapban elég fáradt voltam és nemvolt kedvem, hangulatom a szexhez. Sokszor próbálkozott, de én tényleg fáradt voltam, és csak aludni volt kedvem. Utolsó alkalommal azt mondtam neki, hogy oldja meg magának mert hulla vagyok. Tegnap óta szabadságon vagyunk mindketten, és kiélvezhettem, hogy nemkell 5:30kor kelnem és sokaig aludtam. Mire felébredtem a barátom már reggelivel várt, majd elmentünk kávézni. Délután strandolni mentünk, szóval az egész nap a lazitásről szólt, remekül telt. Este otthol következett volna a szokásos közös fürdőzés, de mondta hogy most inkább menjünk külön ne nyomorkodjunk megint ketten a kádban. Én voltam az első, majd szexi fehérnemüben vártam az ágyban amig ő is befejezi. Csodálatosan éreztem magam addig, egy nap alatt elillant minden stressz, és nagyon megkivántam az együttlétet, gondoltam hogy most mindent megteszek majd hogy kárpótoljam a párom az eddigi visszautasitások miatt. Csakhogy ezúttal a barátom utasitott vissza, mondván hogy ő már elintézte egyedül a kádban. Most teljesen megalázva érzem magam

2016. aug. 19. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolat az ahol hónapokig nincs szex?

Hány évesek vagytok?

Ettől függetlenül perzse nem volt száp tőle.

2016. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Te mondtad neki, hogy oldja meg. Szerinted ez a dolog úgy működik, hogy amikor neked nincs kedved vegye tudomásul, amikor meg te akarod akkor legyen harcra kész. Tipikus női gondolkodás, ja és még te érzed megalázva magad? Nem őt aláztaad meg, örülj neki, hogy nem kefélt félre (?)
2016. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem hagyd el, ez a pasi nem érdemel meg téged.

Se a gondolataidat nem tudja olvasni, se nem ugrik mikor füttyentesz, és még azt is készpénznek veszi amit mondasz, pedig tudhatná, hogy azok csak szavak amik a szádon kijönnenk és nem pedig az igazi gondolataid.


Egy öleb bezzeg mindig lelkesen csóválná a farkát neked, a férfiak meg még erre sem képesek.

2016. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Adom a #3-ast, cseréld le ezt a selejtet és keress egy igazi férfit, akinek tök okés hogy a szar döntéseid és az ebből fakadó életviteled miatt elhanyagolod őt és folyamatosan visszautasítod a közeledését egy párkapcsolatban, majd alázatos és öntudatlan szolga módjára megkefél, amikor csettintesz. Mondjuk nem is értem, hogy a mostani párodnak miért nem vágtad le még a péniszét, hiszen már a tudtodra adta, hogy egy önző, beképzelt kis g.eci aki igényeket mer támasztani feléd.
2016. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod nekem is ezt csinalja a baratnom, es hidd el nem az elutasitas az igazan fajo ilyenkor, hanem annak a stilusa. En mar nem fogok nala kezdemenyezni, reggel es este kiverem, ha majd o kezdemenyez es van meg bennem szufla akkor megdgm, ha nem, nem.

Nagyon unalmas a folytonos visszautasitas!

2016. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szemét húzás volt, de vannak emberek, akik imádnak revansot venni, és ettől érzik jobban magukat. Bár, ha hónapok óta nem volt szex, akkor ezen ne lepődj meg.
2016. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ettől az egyetlen visszautasítástól csalódottnak és megalázottnak érzed magad, akkor esetleg gondolj bele, hogy a barátod vajon hogy érzi magát hetek (hónapok?) óta a sorozatos visszautasítások miatt.
2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha máskor is ezt csinálja akkor te is intézd el magadnak. Lehetőleg mellette akkor majd látja mit hagyott ki.
2016. aug. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy vigyázz, mit kívánsz.
2016. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!