Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm minden egyes együttlétünk alkalmával el akarja játszani, hogy most veszíti el?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, barátnőm 20. 4 éve vagyunk együtt, de már úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem volt szűz. Barátnőmnek ez nagy fájdalma volt már akkor is, hogy nem én vettem el neki, de akkor még nem volt ennyire rákattanva erre a témára. Normálisak voltak az aktusaink, jó volt a szex, semmi gond nem volt vele. Ő egyetemre jár, én már dolgozom, szóval neki sokat kell tanulnia, nem tudunk sülve-főve együtt lenni, nem lakunk együtt, de elég gyakran találkozunk. Kb. heti 2-szer tudunk szexelni, természetesen ez valamkor kevesebb, valamikor több. Viszont az utóbbi 1 évben minden egyes alkalommal el akarja játszani az ágyban, hogy ő most veszíti el a szüzességét. Mindig iskolásszoknyát vesz fel, meg ártatlanul pislog a műszemüvege mögül, két copfba köti a haját, és eljátssza, hogy ő mennyire fél, még művért is vesz, amit ráönt a nemi szervére. Rettentően ordítozik. Volt, hogy úgy visított behatolásnál, hogy a szomszédok átjöttek megkérdezni, mi a baj. Számtalanszor kértem, hogy hagyjuk ezt abba, szexeljünk normálisan, én már nem szeretném ezt eljátszani, nekem ez kellemetlen, taszító a századik alkalommal. Leültem vele, próbáltuk megbeszélni. Ő nem hajlandó másképpen szexelni velem. Nagyon szeretem őt, egyébként nagyon értelmes, rendes, okos és szép lány, de van ez a mániája, ami nagyon kínos számomra. Nem hallgat rám, nem hajlandó engedni ebből a bónából. Hogy tudnék rá hatni?

2016. aug. 18. 16:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

14-es, nem négy éve vagyok tehetetlen, 1 éve kezdte el ezt az egészet, ezért is furcsa nekem, hogy akkor miért nem így indított már a legelején?

20-as. Nem szeretek ilyen erőszakos módszerekhez folyamodni, szerintem ez semmiképpen nem megoldás. Nem is tetszene neki.

19-es. Húzz már el innen anyádba, ha nem hiszed el, nem tudok mit kezdeni az értetlen fejeddel.

Köszönöm az értékelhető válaszokat, mielőbb szakemberhez fordulunk!

2016. aug. 18. 18:49
 22/24 anonim ***** válasza:

"1 éve kezdte el ezt az egészet, ezért is furcsa nekem, hogy akkor miért nem így indított már a legelején"


Igen, ez mondjuk tényleg érdekes. Talán egyszer bekattant az agyába, hogy mi lenne egy ilyen kis szerepjátékozás, aztán annyira megtetszett neki, hogy már csak így akarja. Viszont ez már nem a normális kategória, hogy ennyiszer ugyanazt, és máshogy ráadásul nem is hajlandó. Még akkor se, amikor te kéred rá, hogy elég volt! Ennek a lánynak tényleg valami komoly gondja lehet. Szerintem beszéld meg vele még egyszer, hogy neked így tényleg nem jó, és szeretnéd, ha változtatnátok, és ha neki nem megy, akkor menjen el pszichológushoz/szexuálpszichológushoz (ahogy már írták). Ha nincs benne, akkor mondd meg neki, hogy ebben az esetben te nem fogod ezt így bírni, ezért ha nem változtat, szakítanod kell vele. Talán ettől megijed, és tesz némi lépést a változtatás érdekében. Ha nem, akkor te tudod, hogy ki tudsz-e így mellette tartani, vagy inkább tényleg szakítasz vele.

20/L

2016. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13%
Van gond. Különös fétis. Szerintem csak unja az eddigi szexeket. Ezzel akar frissíteni. Nincs ezzel gond. Szerintem most te újíts be ;)
2016. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szereti a szerepjátékokat, plusz valószínűleg ha kicsit tovább gondolnád a történetet, lehet ő sem próbálkozna mindig ezzel. Én legalábbis kipróbálnám, hogy mi történik akkor, ha az egyik ilyen alkalom után mondjuk rávennéd, hogy csináljatok olyan dolgokat is amit addig nem próbáltatok. Fedezzétek fel újra egymást. Persze ha néha beszélgetnétek is arról mit szeretne, lehet könnyebben menne a történet közös továbbgondolása. Nem lehetetlen, hogy erre akar rávenni.
2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!