Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm minden egyes együttlétünk alkalmával el akarja játszani, hogy most veszíti el?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, barátnőm 20. 4 éve vagyunk együtt, de már úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem volt szűz. Barátnőmnek ez nagy fájdalma volt már akkor is, hogy nem én vettem el neki, de akkor még nem volt ennyire rákattanva erre a témára. Normálisak voltak az aktusaink, jó volt a szex, semmi gond nem volt vele. Ő egyetemre jár, én már dolgozom, szóval neki sokat kell tanulnia, nem tudunk sülve-főve együtt lenni, nem lakunk együtt, de elég gyakran találkozunk. Kb. heti 2-szer tudunk szexelni, természetesen ez valamkor kevesebb, valamikor több. Viszont az utóbbi 1 évben minden egyes alkalommal el akarja játszani az ágyban, hogy ő most veszíti el a szüzességét. Mindig iskolásszoknyát vesz fel, meg ártatlanul pislog a műszemüvege mögül, két copfba köti a haját, és eljátssza, hogy ő mennyire fél, még művért is vesz, amit ráönt a nemi szervére. Rettentően ordítozik. Volt, hogy úgy visított behatolásnál, hogy a szomszédok átjöttek megkérdezni, mi a baj. Számtalanszor kértem, hogy hagyjuk ezt abba, szexeljünk normálisan, én már nem szeretném ezt eljátszani, nekem ez kellemetlen, taszító a századik alkalommal. Leültem vele, próbáltuk megbeszélni. Ő nem hajlandó másképpen szexelni velem. Nagyon szeretem őt, egyébként nagyon értelmes, rendes, okos és szép lány, de van ez a mániája, ami nagyon kínos számomra. Nem hallgat rám, nem hajlandó engedni ebből a bónából. Hogy tudnék rá hatni?

2016. aug. 18. 16:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Osztom #2-est ... az unalom sok mindent kihoz a kisgyerekekből ...
2016. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező: Még egy ötlet. Sokkterápia. HA ennyire játssza az ártatlant és a félőst, akkor erőszakold meg. Úgy értve, hogy játszd el (értelemszerűen ha nem akarja nem fogod ráerőltetni magadat), de amíg ebben a szerepben van, ha tiltakozik kezdd el adni az erőszakos, a saját örömét csak azért is megszerző alfahím állatot.

Lehet, csak ez hiányzik neki és ha megkapja tőled akkor nem kell a jövőben kiprovokálnia. Vagy ha nem ez a fétise akár ki is bukhat a szög a zsákból és kiderülhet, hogy volt valami korábban a szexuális életében ami sötét folt, csak elfojtotta (és emiatt akár nem is emlékszik rá tudatosan). Persze az ilyen sokkterápia kétélű fegyver, és szerintem nem is a legetikusabb, főleg ha nem is tudod mi a baja, bár ha ennyire nem hallgat rá egy dobást talán megérne.

2016. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Lehet, hogy tényleg volt valami megrázó élménye ezzel kapcsolatban...Megpróbálom megkérdezni erről.

Akik pedig megkérdőjelezik a kérdés hitelességét, azoknak üzenem, hogy éljék át ugyanezt, barátnőm és az én helyemben is, és utána kántálják, hogy kamu. Különben meg nem hiszem, hogy egy kisgyerek így tudna fogalmazni (nem mintha magamat akarnám dicsőíteni, csak tényként közlöm).

2016. aug. 18. 16:33
 14/24 anonim ***** válasza:

"Én ide tanácsot kérni jöttem, nem azért, hogy idióták osszák nekem az észt, mert nem hiszik el az én VALÓS problémámat."


Én meg tanácsot adni jöttem, és teljesen komolyan, jó szándékból írtam 3. hozzászólóként, hogy ha igaz, amit írsz, keressen fel egy pszichológust a barátnőd.


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha négy éve "leragadt" valahol pszichésen, és gyakorlatilag nem tud továbblépni, - mondjuk úgy, megakadt nála a lemez - akkor szerinted a gyakorin kapott tanácsok segítségével fogod megoldani azt, amivel szemben négy éve tehetetlen vagy, vagy számtalanszor megismételt művéres, visítozós mutatványa netalán indokolná, hogy terapeutához, szakemberhez (lehetőleg szexuálpszichológushoz) forduljon a barátnőd?

2016. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus! Erősen!!!!
2016. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
hmm.. nádpálca és ha már játssza a iskoláslányt akkor fenekeld el szex előtt :D
2016. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ennek a csajnak súlyos mentális problémái vannak, viszont:


1. Te nem fogod tudni helyette megoldani, de még ha sikerül is, utána jön majd a következő elmebetegség.


2. Tökéletes szakítóokot adott a kezedbe. Azt mondja, "nem hajlandó másképpen szexelni" veled. Erre teljesen elfogadható válasz, hogy akkor viszlát, mert te ezt nem bírod tovább.


Én elhiszem a sztoridat, vannak ilyen őrült nők. De ha jót akarsz, elkerülöd őket, és fejvesztve menekülsz az ilyentől. Ilyen tuti szakítóokkal, amikor még csak szemétládának sem kell érezned magad, nem is kérdés hogy mi a teendő. Ennél sokkal szarabb, ha pl. egy depressziós vagy pszichotikus embert kell elhagynod.


Keress magadnak egy normális csajt.

2016. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés elején azt hittem hogy az van hogy annyira szarúl esik neki hogy nem veled volt esőnek hogy amit csinál ezzel akarja elhitetni hogy te vagy az első. De ahogy a végére értem hát ez beteges.. Meg ahogy leírtad hogy mit csinál hogy hát mindenképpen keressetek fel pszichológust és egy szexuálpszichológust.. Mert erős a gyanúm hogy amikor a szűzességét vesztette el akkor valami trauma érte.. És azért csinálja ezt hogy fel dolgozza vagy épp hogy újra átélje... Egyszer kétszer még el lehet játszani.. De amit Ő művel az már tényleg sok.. És nem normális. Mindenféleképpen keressetek fel szakembert. 22 / L
2016. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%
És hogy válaszolgat mindenki erre a kamukérdésre. :D A kérdező meg megfeszül hogy valós a probléma, a sok birka meg kajázza. :DDD
2016. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%

Ez egyfajta szerepjáték durvább változata. Szerintem fogj egy műpisztolyt, szegezd a halántékához, és szopasd le magad. Aznap már nem dugjatok. Következő alkalommal erőszakold meg. A hajánál fogva rángasd be az ágyba, szaggasd le a ruháját, oszt durr bele!

Innentől már valószínűleg tovább fog lépni, és valami mást eszel ki.

2016. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!