Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a férfi az átlaghoz képest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi az átlaghoz képest mennyire számít sikeresnek a nőknél, aki durván annyi nővel volt, ahány éves?

Figyelt kérdés

Jó most tudom vannak Casanovák, akik több száz nővel vannak életükben és vannak akikkel párral jó esetben vagy eggyel sem, de ne a szélsőségeket nézzük.


Az illető lehet akár 20, akár 40 éves.


2016. aug. 17. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nálam nem jelent előnyt vagy hátrányt. Csak annyit kérdeznék meg hogy azért gumit használták e? Ha a legtöbbel nem használt akkor inkább felejtős. 22 / L
2016. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem számít sikernek.

Ne is dicsekedjen vele. Annál jobban semmit nem utálok amikor egy pasi elkezdi mondogatni,hogy neki az egész város k_rvája megvolt. Jobb ha nem tudom.

2016. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:
Eddig az összes barátnőm 4 azt mondta, hogy ez hátrány. Az elsőt ne számoljuk mert akkor meg fiatal voltam. De utána mar az indok egyszeru, nincs tapasztalata, hogyan kell egy not megtartani akinek ennyi kalandja volt. Azert no a szám ilyen nagyra, mert fogalma sincs ilyen srácnak, a nők hogyan működnek.
2016. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem írtam ki, de


1. Férfiak véleménye érdekel


2. Olyanoké, akik nem úgy képzelik el az életet, hogy egy szerelmük van örökre egész életükben

2016. aug. 17. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy szám ez is...attól még lehet béna az illető az ágyban, és 1-2 nővel is lehet tökélyre fejleszteni a technikáját. Szerintem pont hogy az a sikeresebb, aki képes olyan orgazmust okozni hogy a csaj eldobja az agyát, mintsem aki a numerákra/számokra megy kizárólag.

21f

2016. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!