Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti a 90es években...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a 90es években szerelmesek 💑 voltatok Michael Jacksonba tetszett Nektek mint férfi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem,mert 96-ban születtem.:-D
2016. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mondani, hogy szerelmes voltam, persze ez "csak" rajongás volt, igazi tinidolog :)

Kivételes tehetség volt, és egy érzékeny, kedves ember.

2016. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Igen😃
2016. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igaz de olyan inkább ne írjon aki kicsi volt én szerek és voltam belé szerintem nagyon sexi volt gyönyörű szemekkel és mosolyal még most is ha nézzem a képeit elolvadok mint minden rajongó akinek tetszet és nem vagyok nekrofil félreértés ne essék most már mint csak embert szeretem
2016. aug. 17. 17:32
 5/13 A kérdező kommentje:
és 3dig mi tetszett benne?😃
2016. aug. 17. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert végig azt hittem, h nő.
2016. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94-es vagyok. De vissza nézve nem voot jó képű.. Volt egy érdekes hangszíne ami tetszett de mint férfi nem.
2016. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy és nem jöttél rá hogy férfi ?
2016. aug. 17. 17:58
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem jöttem rá, miből kellett volna? A zenéjét szerettem, hallgattam is sokat, de nézegetni mit nézegessem, ha egyszer első ránézésre egy leszbikus?:D
2016. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tim whithead mj unoka testvére


Nem meleg ebben igazán biztos vagyok sokszor elsétált mellettünk egy csinos lány és oda súgta nekem héj mit gondolsz róla csodálatos nem?



Steve Hoeffin mj plasztika sebésze

az évek töltöttem időt vele könyveket magazinokat néztünk

Mindig csinos lányokat nézte sose a fiúkat



Mark Lester 2000


elmentünk ebédelni vagy egy kávéra és nézegette a nőket akik ott mentek el

és azt mondta O édes szép feneke van de aztán elnézést kért 😊


aron Carter 2003

Ha látott egy lányt mindig komentálta vagy meg akarta érinteni a lány fenekét



ezeket a történeteket nem mások mondták mitt Mj barátai és akik ismerték tudták hogy nem volt meleg

testőrei is mondták hálistennek ezt egy csaj meg osztotta velem


Meleskeg mond valamit az a név hogy shana mangatal? Mj titkos barátnője volt én és pár rajongó szoktunk vele beszélni és hogy nem volt jó képü ugyan már mennyi nő megőrülölt érte

2016. aug. 17. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!