Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz intézném a kérdésemet:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz intézném a kérdésemet: Mennyire zavar titeket, ha a párotok sűrűbben kérdez rá arra, hogy mit hogyan csináljon másképp szeretkezés közben, hogy jó legyen nektek?

Figyelt kérdés
Ha sűrün van feltéve a kérdés, hogy "jó volt-e" vagy hogy "sikerült e elélvezni" stb. az jól sejtem teljesítménykényszer alá helyez titeket? Tehát mi, férfiak kerüljük az ilyen jellegű kérdéseket? És ha igen, akkor még is hogyan tájékozódjunk, hogy mi a jó a másiknak?

2016. aug. 15. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem zavar, mert ugye szóból ért az ember, jó ezeket megbeszélni. De ha a sokadik alkalom után is folyton kérdezgetne, az már zavarna, mert úgy érezném, hogy eddig nem figyelt rám eléggé.
2016. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha elhangzanak ezek a kérdések, arra is lehet következtetni, hogy talán neki nem volt jó!? És így akarja finomkodva elmondani ! Azért nem szoktuk szeretni. :D

Én ezzel, úgy vagyok.. hogy ismerjük egymást, tudjuk miket szeret stb, ismerjük nagyjából a jeleit, és lehet érezni, hogy most egy durvább dolog jön, vagy lassúbb... És nem vagyok rest közben finoman irányítgatni ha úgy van és nem zavar, ha ő is megteszi ezt, persze nem rontva az aktus hangulatán ! :D

2016. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj, pár kérdés belefér, főleg eleinte. Én is szeretek visszajelzést kapni, még ha jobban ismerem a párom, akkor is.
2016. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején semennyire sem zavarna, de mondjuk egy félév/egy év elteltével már nagyon, hacsak nem valami új dolog miatt kérdi. 21/L
2016. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérdezzen mint a sötétben tapogatózzon! Mondjuk alapvetően azt nem szeretem, ha megkérdezik, hogy eléveztem-e mert szerintem egy nőnél is elég észrevehető! De érdekelje, hogy mi a jó nekem, hogyan szeretem és egyebek! :)
2016. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem utólag kell kérdezgetni, mert az inkább azt sugallja, hogy lusta az illető valódi változást okozni, csak reménykedik, hogy hátha mégis elég volt amit összehozott. Közben vagy előtte kell kérdezni és aztán megfogadni a tanácsot. Ezt én nagyon tudom értékelni, szerintem ez a normális. Ha nem ezt csinálja a férfi akkor nem érdekli a másik élvezete.

Amit te írsz az inkább csak idegesítő, de nem lesz tőle senkinek teljesítménykényszere, legfeljebb valami éretlen, gátlásos kislánynak. Amúgy meg egy felnőtt férfinek legyen már némi fogalma arról, hogy elélvez a nő, ne kelljen már külön kérdezgetni!

2016. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CitusCica válasza:
Eleinte aranyos, hogy próbál megfelelni nekem de utána biztosan idegesítene, ha heti 3-4 vagy több alkalommal a kis magabiztosságát kellene ápolgatnom! Mondjuk én most jöttem rá, hogy a lányokhoz is vonzódom, de velük még nem próbáltam 19/L
2016. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!