Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképesztően szűk vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképesztően szűk vagyok, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
A barátommal (ő az első) 6 hónapja vagyunk együtt és nemrég elkezdtük egymást orálisan kényeztetni. Én sose maszturbáltam még, éppen ezért tamponon kívül még semmi nem volt bennem. Barátom megpróbálta már párszor az ujját feldugni nekem, de még az én vékony ujjam se fér belém. Tamponnal is sokat szoktam cseszkelődni, mire fel tudom helyezni, mert a mini is nagy nekem. Tippek tágításra? Mert ha az ujjazásig se jutunk, hogy fogunk szeretkezni?
2016. aug. 14. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem vagy elég nedves a behatoláshoz.
2016. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
49%

Az ujjacskádnak azért illene beférni. Esetleg keressetek rá a vaginizmus nevű rendellenességre.


26/F

2016. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj, az lemaradt, hogy 18 éves vagyok, hátha az is közrejátszik, hogy fiatal vagyok!?

#1: de eléggé nedves vagyok, ráadásul párom azért nyállal is rá szokott segíteni, de mégse megy.

#2: Az ujjam meg épphogy kb 1-2 centire bemegy, de az már kellemetlen. Ha tovább nyomom fáj.

2016. aug. 14. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Én már nem vagyok szűz de én is szűk vagyok és én is elég nehezen helyezem fel a tampont.. Az ujjazásról meg nem is beszélve már 1 ujj is kellemetlen.. viszont a szexben nem akadályoz az első néhány lökés kicsit kellemetlen de utána jobb. 22 / L
2016. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
H.N94: de, ha az ujjam se fér belém, akkor hogy juthatnánk el az "első pár lökésig"? Elvégre párom nem fér belém...
2016. aug. 14. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Probaljatok iszogatni egy kicsit lehet rafeszulsz. :) lazulj el.
2016. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a szex más. Nálam is játszik a szűk hüvely a mai napig pedig lassan 2 éve élek aktív nemi életet. Az első szex szörnyű volt azóta valóban csak az első pár lökés fáj. Viszont az ujjazást még mindig nem díjazom. Kellemetlen.
2016. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi probléma, sokan vannak így, mégis élnek szexuális életet (pl. én is, ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok). Jó tanács az iszogatás (de a párodnak csak mértékkel!), kicsit hosszasabb előjáték, síkosító és szépen lassan menni fog. Kommunikáld közben, hogy neked mi a jó vagy ülj rá lovagló pózban és úgy te tudod irányítani (nekem ez nem jött be). Ujjazás nem muszáj, szerintem is kellemetlen. A lényeg, hogy engedd el magad. Sok sikert. :)


19/L

2016. aug. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is azt hittem "nem fér majd belém a párom" de igen, igaz kellemetlen volt de megnyugtatott és utána már nagyon jó volt. Szóval hidd el nem lesz baj csak bízz a partneredben. (És is extra szűk voltam/vagyok)
2016. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Tévhit, hogy tágítani kell. Ahogy a fiúk farka is különböző méretű, gy a lányok hüvelye sem egyen méret. Van akié pár centivel mélyebb, szűkebb, tágabb.

És izmos szerv, nem nagyon fogod tudni maradandóan tágítani. Amit tehetsz, hogy előbb magaddal játszol, megtanulsz rendesen felizgulni, és ellazulni. Valószínű nagyon izgulsz, és ezért nem tudsz felizgulni eléggé, pedig izgalmi állapotban nem csak benedvesedsz, hanem tágul is a hüvelyed és kicsit megnyúlik, mert felkészül arra, hogy befogadja a srác farkát.

2016. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!