Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire furcsa? Főként lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés
Ha az tetszik,ha egy lánynak nagy szája van,úgy értem hogy nagyra tudja nyitni.Fel tudok izgulni,ha kinyitja nagyra a száját,ásít,megnyalja a száját,eszik stb.Az is tetszik ha hosszú nyelve van.Ez szerintetek mennyire furcsa?Mit szólnátok hozzá,ha a barátotok azt kérné,hogy a nagyra tátott szátokat nézegethesse?Vagy ha azt kérné,hogy nézz rá "kívánóan",miközben megnyalod a szádat?Nem akadnátok ki?Szerintetek normális?Vagy ez elég perverz dolog?Engem a szája jobban érdekel,mint pl.a melle

2016. aug. 13. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
talán kicsit fura dolog, de nincs ezzel semmi gond, ha teged ez izgat.
2016. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nőként írod?
2016. aug. 13. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem szívesen nyitogatnám a számát mert szégyellem az amalgám töméseimet! :D Amúgy picit fura,mert nem találkoztam még ilyennel, de nem meghökkentő.
2016. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kicsit furcsa, de ez a nézz rám kívánóan dolog másoknál sem szokatlan. Az meg, hogy te inkább a száját nézed egy nőnek, mintsem a mellét, magánügy.

Lányként írom

(Mondkuk ezt a megkér, hogy nyissam nagyra a számat, mert olyanja van.... nem tudom, szerintem azt passzold)

2016. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor furcsának tartanád,ha a barátod ezt kérné tőled?Ez így negatívum lenne a szemedben?
2016. aug. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!