Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes nők! Van fiatal szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők! Van fiatal szeretőtök?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 18:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos, bár igény az lenne rá.
2016. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Van, de nem fiatalabb nálam.
2016. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nincs, mert a férjemet szeretem. Lehet, hogy olykor eszembe jut, milyen lehet ezzel vagy azzal, de nem gerjedek rá, csak pusztán kíváncsiságból.

Nem akarok szándèkosan fájdalnat okozni neki, nekem is halálos sebet ütne.

2016. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%

Fordítva is van ilyen tènyleg!!

Én 19 éves voltam mikor megismertem az akkor 36 èves partneremet, majd három évig tartott köztünk a dolog,költözès miatt már nem tudunk találkozni sajnos. Kb hetente egyszer vagy kétszer találkoztunk de...jézusom!!! Nála jobbat nem ismerek! Nálunk is zengett a lakás ha jött hozzám, mindig megkaptam mindent amire szükségem volt. Az elején tagadta hogy kapcsolata van aztán kiderült hogy volt egy felesége akitől elvált(később az is kiderült hogy ebből a házasságból van egy kisfia is, ezt nehezebb volt feldolgoznom és kértem egy kis szünetet tőle de ha gáz ha nem gáz nem bírtam ki sokáig, senki se csinálja olyan jól mint ő) és még egy kapcsolata is van de nem kap otthon semmit,havonta egyszer egy nagyon kis semmilyen élményt. Az elején nagyon bántott de aztán rájöttem hogy nem nekem kell hogy bűntudatom legyen. Ő csalja a nőjét, én szabad vagyok..nem jó másodiknak lenni de ez van és legalább kivoltam elégítve mindig. Nőként pedig azt mondom hogy inkább legyen akkor sokáig egy ilyen mintsem minden hétvégén mással szexeljek a szórakozóhely wc-jében..fuj.

22/L

2016. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!