Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes nők! Van fiatal szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők! Van fiatal szeretőtök?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 18:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#4-es,hàt ez szomorú...

Ezek szerint kb. minden férfire ez a sors vàr,aki hàzasodni szeretne?

2016. aug. 12. 19:10
 12/24 A kérdező kommentje:

Milyen vilàgban élünk??

Én nem szeretném hogy csaljon a feleségem,plàne nem fiatal fiúkkal..

Gyereket akarok és szerető asszonyt,egy életre...

2016. aug. 12. 19:13
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
haha szép álom, szállj le a földre öcskös
2016. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hazug disznó vagy kérdező.
2016. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
91%

#9: Fiatal pasit kösz nem, én is pasi vagyok :)


#10: Attól függetlenül még nagyon helyesen tetted. Ne azt nézd, hogy más mit csinál, hanem mondd azt magadban, hogy te megtetted. Ne ereszkedj le a szintjükre! Helyesen cselekedtél és ez a lényeg.


Erkölcscsőszség ide vagy oda, elmondom, hogy engem mi zavar: az, hogy mások háta mögött, átverve, hazug és sunyi módon csináljátok. Azzal semmi bajom, ha megbeszélik otthon, hogy ez így nem megy és nyitni kell a kapcsolaton. Lehet, hogy mindkét félnek jobb így. De a hazugságot gyűlölöm!

2016. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Egy legalja hányadék az, aki megcsalja a párját, legyen az nő vagy férfi!

A félreqúrelés nagyon megy, de az, hogy a másiknak a szemébe kelljen mondani, ami nem jó, az nem megy...


Hát igen, nem mindenkinek osztogatnak gerincet.

2016. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Legközelebb úgy csinálom, hogy ha megtudom,hogy az adott hölgynek férje vagy kapcsolata van,akkor véletlenül pillanatnyi memória zavar fog fellépni nálam és nem fogok arra emlékezni,hogy korábban említette volna,hogy neki kapcsolata van. :) Micsoda zseniális terv, nem hiába vagyok gonosz zseni. :D
2016. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Fordítva is van ilyen csak az enyémnek nincs felesége de van ekkora korkülönbség köztünk és imádom *-* <3
2016. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

Nincs fiatal szeretőm,sem semmilyen. Tisztelem a férjem annyira hogy ha már nem működne a házasságunk,és már csak a megcsalás gondolata is megfordulna a fejemben, ő lenne az első aki tudna róla.

29/N

2016. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amikor már nem kívánt a férjem éveken keresztül, elváltam tőle. Nem tudtam volna megcsalni, de bármit bevetettem, nem kellettem már neki. A válás után kb fél évvel lett egy barátom aki 13 évvel volt idősebb nálam és nagyon szenvedélyes volt. Nem a kortól függ, szerintem.
2016. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!