Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Voltatok már olyan tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Voltatok már olyan tág puncival rendelkező lánnyal, akinek ha beraktátok nem éreztetek szinte semmit? Vagy az ilyen nem gyakori?

Figyelt kérdés
A normális válaszokat előre köszönöm.

2016. aug. 11. 08:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
A kompatibilitás a lényeg! Ajánlom a szakirodalmat: A Káma Szútra a férfi lingáját és a nő jóniját méret szerint három-három csoportba sorolja A férfi lehet nyúl, bika, csődör, a nő pedig őztehén, kanca vagy nőstényelefánt... Namármost a nyúl a nőstényelefánttal...
2016. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az exemmel. Eleve nem volt szűk, de miután szült, harangozni lehetett benne. Mintha a levegőt dugnám. És ami a legrosszabb, hogy meg se próbált tenni ellene.
2016. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani párom nagyon tág, de 2 éve senkije sem volt,e lőtt eis csak 2 éves kapcsolata, és csak 1 barátja volt. Mégis tág. Ez nem ettől függ.
2016. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Intim tortával lehet a tág hüvely ellen tenni. Én sem vagyok szűk szerintem de én szoktam a pc izmaimmal játszani.kicsit rászoritok a szerszámra.
2016. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Énis voltam, de attól még a csaj élevzte, én kevésbé

21/F

2016. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Exem nagyon tág volt, a bemenetet éreztem, azonban hiába vagyok 19 cm, belül már semmit nem éreztem. Volt barátja is panaszkodott erre. Csaj ilyen nyegleó volt. Ágyban eléggé béna, de volt ám nagy pofája, huuu de elegem lett belőle.
2016. nov. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!