Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Kaphatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Kaphatnék őszinte véleményt a külsőmről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem megerősítést, vagy hasonlókat várok, tényleg csak vélemények érdekelnének. Meg szeretnék valamit változtatni, mert nem érzem most jól magam a bőrömben, szóval bármi tanácsot is szívesen elfogadok :)

19L


2016. aug. 10. 20:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A képen szereplő csaj minimum 25 éves... A kérdés pedig kamu. 🙏🏻
2016. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha valoban Te vagy a kepen, en is annyit tanacsolok, hogy a kevesebb neha tobb! Adott egy szep arc es elcsufitod magad ezzel a sok sotet felesleges kencevel! A nude a divat csaaaajszi!!!!!!! Probald ki, az is smink ha amugy nem szereted smink nelkul az arcod;)
2016. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22, igyekszem:)
2016. aug. 10. 22:40
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem tucatkülsőd van.

Smink nélkül lehet még szép is lennél.

2016. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de szerintem is többnek nézel ki:( nem tudom hogy a smink miatt-e, de olyan mintha egy 30-as nő próbálna 20-asnak kinézni. kivéve az utolsó képen, ott aranyos vagy és valamennyivel természetesebbnek is tűnsz:D szóval lényegében szerintem is próbáld meg a természetes kinézetet, mert az fiatalítana is, mert így elég ijesztő, el nem mondtam volna hogy 19 vagy!
2016. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kinézel 39-nek,de nem vagy csúnya :D
2016. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
csúnya vagy. pufók acod van, kalácsképed. xD
2016. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valakit itt dicsérnek bármi miatt is, rögtön jön 1-2 megmondóember, aki "csakazértismástmondokcsúnyavagyfúj" Lásd az utolsó. Édes drágám, összetennéd te a két mancsodat, ha ilyen csúnya kalácsképed lenne/így nézne ki a barátnőd. Persze ez nem fog bekövetkezni, amíg a gyakorin trollkodsz.

A kérdező pedig egy nagyon szép lány, nőként mondom ezt.

2016. aug. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ha google képkeresővel rá kerestek sajnos kamu!!
2016. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Na, akkor ennek se volt gyerekszobaja.....
2016. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!