Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Kaphatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Kaphatnék őszinte véleményt a külsőmről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem megerősítést, vagy hasonlókat várok, tényleg csak vélemények érdekelnének. Meg szeretnék valamit változtatni, mert nem érzem most jól magam a bőrömben, szóval bármi tanácsot is szívesen elfogadok :)

19L


2016. aug. 10. 20:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Te tipikusan az a lány vagy akitől félteném a páromat :)

Az egyetlen egy megjegyzésem (amit remélem nem veszel sértésnek), hogy túl sok sminket használsz... Tényleg szép vagy de ez SZERINTEM picit sok

19/L

2016. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

Annyira felhívod magadra a figyelmemet, hogy megdugjalak téged...


22/F

2016. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Szep vagy :) Egy helyes kun lany :)
2016. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg szép vagy, de tipikusan az a lány vagy, akiről nem az jut eszembe, hogy milyen jó barátnők leszünk. Persze mindenkire nyitott vagyok, ha kedvesen közeledik, de az emberek ilyenek, véleményt alkotnak már az első 5 másodpercben. Engem nem zavar a sok smink, bár én a teljesen más stílusút szeretem.
2016. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért átlagosan nem szoktam annyira brutálisan sminkelni, annyit, mind a bal alsón (tehát alapozó és tus), szóval az ilyen "vakolat" dolgokat túlzásnak tartom..
2016. aug. 10. 20:54
 16/31 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :))
2016. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
Elég r*bncos a kisugárzásod,amit a sok vakolat csak mégjobban megerősít :/
2016. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

megnézném kevesebb sminkkel is, a mosolyod olyan, mintha csak félig lenne őszinte...


23F

2016. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nem "r.bancos" a kisugarzasod.. szep, bajos arcod van, olyan kedves a mosolyod, szep a hajad is, tökre passzol a kek szem-szőke haj es jol all a sapi is es a kalap is! :-D Bocsi.. :-D


22L

2016. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Csinos, csábító szemek és gyönyörű kezek. Vagy az első vagy a negyedik képen van őszinte mosolyod, ezek tetszenek a legjobban. 24F
2016. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!