Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli merevedés - lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merevedés - lányok, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban élő lányok, ti mit kezdtek a párotok reggeli merevedésével? Szeretkezéssel kezditek a napot? Vagy orálisan meg kézzel elégítitek ki? Vagy csak simán nem vesztek róla tudomást, és oldja meg ahogy akarja?

2016. aug. 9. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok kapcsolatban es nem kezelni szoktam hanem szájalni :D ;)


18/L

2016. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
husky köszönöm Szépen. ;)
2016. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan ébredek, de én szeretem, ha biológia, ha vágy, a lényegen nem változtat. Nincs annál jobb, amikor az ember szexel indítja a napot. Persze, pisilni is kell, (lányok erre vannak biológiázva.-) de ha nem nagyon sürgős a dolog, akkor nagyon szeretem simogatni, vagy szájjal kényeztetni. Van hogy végig a számmal csinálom, van, hogy ha nagyon álmos vagyok a zuhany alatt folytatjuk, van felé guggolok, kedvfüggő.

De egy biztos, utána az egész napom fel van dobva, senki és semmi nem tud felidegesíteni. Én is sokáig úgy voltam vele, hogy nem foglalkoztam a dologgal, biológia.. címen de aztán egyszer rákattan az ember, megízleli a dolgot és nem lehet abbahagyni:-)

2016. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a páromnak nem kell pisilni akkor először csak bújok, simi-tapi aztán rámarkolok és be a takaró alá, de hamar elkerül olykor onnan az a takaró :) 21L
2016. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Fannyka16!

Melletted szívesen ébrednék! :-D

2016. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok egy szexrabszolga, hogy "kezelgessem", viszonzás nélkül meg főleg nem, nem vagyok jószolgálat sem! Miről beszélünk, valami óvodásról, hogy aki felvisít, hogy "úristen áll a farkam" és akkor kötelező "kezelni"??
2016. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imadok arra a latvanyra kelni, hogy all a ferjem farka. Egyből beindulok, finom csókokkal ébresztem,simogatom a farkát és a formás feneket. Ilyenkor egyből vagja, hogy meg akarom d.gatni magam reggelire... eddig még egyszer sem mondott nemet 😄Ma reggel úgy megujjazott hogy total elaztam... mostanaban nem spricceltem... nem is birta sokaig a szexet aranyom, hamar elélvezett. Neki is tetszett, hogy megspricceltetett... 😄utana közös zuhany,kavé és reggeli. Kell ennél jobb reggelindítas?
2016. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!