Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nagy része mert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része mert nem akar szexkapcsolatot kötöttségek nelkul? Nekik is jo lenne!

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat!

#szex #lány #fiatal #kotittseg
2016. aug. 7. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lenne nekik is jó! Nekem sem jó. Más ismerős lánynak sem, ahogyan elmesélik. Mert nem lesz orgazmusom (mit orgazmusom egy szikrányi kellemesség sincs néha) pikk-pakk egy 3 perces menet alatt. A legtöbb férfi elég érzéketlen és nagyon önző az ilyen kapcsolatokban, gyorsan lerendezi a dolgot, aztán viszlát! Sajnos ez a legtöbb nőnek kevés. Nekem elég fájdalmas is lelki értelemben. Szóval miért kínozza magát pár szar numerával? Ahogyan írták, sok esetben valami kialakul a partner iránt, akár szerelem vagy kötődés, míg a másik oldalon semmi, mert még 87 másik lány van talonban, szóval ott is marad a szar helyzetben...

Szóval a részemről valahogyan értelmetlen a dolog, tapasztalatból beszélek. Úgysem jutok vele sehova, a szex nem jó, macera az egész. Plusz tekintve, hogy nincs 100%-os fogamzásgátlás és sok pasi ilyenkor is pampog a gumi miatt, kockáztatni sincs kedvem se egy terhességet vagy nemi betegséget.

24/L

2016. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha egy nő nem akar ilyesmit, akkor annak a nőnek nyilván nem lenne jó :D

Ez olyan, mintha én nem ennék babfőzeléket, mert nem szeretem, te meg óbégatsz, hogy DEHÁT AZ FINOM! :D

2016. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem veled nem akarnak.
2016. aug. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Nők és az érzelmi kötődés. Mi van itt bolondok napja?
2016. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem te ne mondd meg mi a jó nekem. Nincs rá szükségem, ennyi.
2016. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!