Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok egy férfi rabszolgával? És egy nővel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy bármiben szót fogad/nak.
2016. aug. 7. 08:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"némileg törvénybe ütközik? Miért nem ölitek mindjárt meg"


Szerintem nem kell ennyire komolyan venni se a kérdést, se a válaszokat. :) Ez csak fantázia.

2016. aug. 7. 13:11
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Értem én, de ez nagyon sokat elárul az emberek szellemi színvonaláról...
2016. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%

Nos, elmehetne dolgozni helyettem (persze jó fizetéssel), hogy nekem ne kelljen, aztán főzhetne, moshatna, takaríthatna, intézhetné az ügyeimet, meghallgatná ha valami bánatom van, és az összes dolgot amit annyira szeretek, hogy órákig tudnék róluk beszélni, aztán kiküldeném a kertbe ha végzett, mert egyedül szeretek lenni. Ha lennének gyerekeim akkor 24/7 ő lenne velük (még jó hogy nem akarok szülni :D). Ha esetleg szexre lenne szükségem akkor persze használnám és csak az én élvezetem számítana, de azt hiszem, egy vibrátor még így is sokkal egyszerűbb.


Nőket sosem aláznék meg. Az undorító. Kaptak már eleget a történelem során a férfiaktól, ideje visszadni. :)

2016. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
eddig izgatott a gondolat hogy egy nonek kell engedelmeskednem, aztan elolvastam itt a valaszokat, elment tole a kedvem rendesen
2016. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felszabadítanám őket. :-)
2016. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A pasit dolgoztatnám a ház körül, és bent. Komornyikom lenne, aztán este egy jó kis fürdő, masszás, és szex sorozatorgazmussal a kimerülésig. Lány? Szép szobalány jelmez, miniszoknyával. takarítás, mosás, vasalás. Kaja felszolgálása. Este fürdő, és leszbizés az én örömömre. Én egy felcsatolhatóval dugnám meg, ő a nyelvecskéjével kényeztetne... De jó lenne ha lány is lenne egy meg egy pasi is.
2016. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!