Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, leírnátok részletesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leírnátok részletesen, hogy mitől jó egy férfi az ágyban?

Figyelt kérdés

Kérlek legyetek konkrétak és szemléletesek, ne cska üres frázisok, elcsépelt mottók vagy lányregényes idézetek legyenek a válaszban.

Előre is köszönöm!



2016. aug. 6. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kêrdezhetek valamit?
2016. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tessék
2016. aug. 6. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel ez téged??? Szerintem kérdezz meg rokont ,havert (lányt!)
2016. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mást szeret de az a jó ha gyengéd és durva, ha hűt és fűt, ha mer kérdezni és kérni is
2016. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, mindenki más jön be, hiába írom én le részletesen, hogy mit szeretek, az másnak nem bizti, hogy bejön.
2016. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt elfogadom, nem lesz egy szuperrecept, de talán ha 10 lány leírna 10 sajátot, megvilágosodnék és talán egy 11. lány legközelebb átkaparná a falat a szomszédig az élménytől, amit nyújtok majd.
2016. aug. 6. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszesen csináld gondolkozz ne mi mondjuk meg érezned kell amit csinálsz hallanod a lány levegő vételében is nem lehet ezt tanítani de tanulni Igen tapasztalat
2016. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt egyszerűen nem lehet elmagyarázni.

Szóval mindennek van varázsa, ha a férfi igyekszik a gondolataidban olvasni, és lehetőleg el is olvassa, akkor tökéletes :D

Érteni kell a testi visszajelzéseket. Ennyi a titka.

Esetleg annyit tudok hozzátenni, hogy látszódjon rajta, hogy kíván. Ha ez megvan, az szerintem már fél siker.

2016. aug. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt annyira részletezni. Számomra attól jó egy férfi az ágyban ha az is érdeke hogy nekem is jó legyen. És nem csak a saját kielégülését helyezi előtérbe. Ennyi. 22 / L
2016. aug. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!