Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, le irnátok részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, le irnátok részletesen a női szinteket 1-10ig?

Figyelt kérdés

1.) lègyszi ne kommenteljen az, aki azt mondja, h a szintelmèlet baromság

2.) tudom h van a puzsèros videó


Vagyis: fiúk vèlemènyère lennèk kiváncsi, akik rèszletesen leirnád, hogy szerintük 1-10ig milyen tulajdonságok vannak jelen az egyes szinteken.

A Kötekedőkben legyen már annyi intelligencia hogy tovább görgetnek, ha nem tudják èrtelmezni a kèrdèsemet. Thx.



2016. máj. 25. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A szintezés a külsőre vonatkozik és ilyen listákat már szerkesztettek számtalanszor.

1-2 szint esetén lehet többnyire vitatkozni velük, de elég informatívak:


[link]


[link]

2016. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fura, de talűltam egyet férfiakra vonatkozóan is: [link]


Nemigen tudom értelmezni a 4-5-6 szintek közti különbséget, szóval én egy masszív 4-es lehetek.

2016. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem általában a mások által 6-7-8-ra értékelt lányok jönnek be a legjobban, akikre 9-10-et adnak sztem nem is szépek, ebből is látszik, hogy a szépség relatív. Mondjuk lehet hogy ez amiatt is van, hogy én is olyan 7-es vagyok fiúban(legalábbis az előttem író válaszoló ábrája alapján). Nem mondom, hogy baromság a "szintelmélet", de én személy szerint nem szoktam így szintezni a csajokat, nálam két kategória van, vagy bejön, vagy nem.
2016. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, játszadozzunk el a gondolattal :D Leszögezve, hogy csak a külsőt nézzük most, mint egy utcán meglátott random csajnál, mivel ugye a személyiség, a gesztusai, mozgása nagyban képes változtatni az értéken, sőt, az értékelés el is tűnik, ha kapcsolatra kerül a sor. Tehát nem kell ezt a skálázást azért véresen komolyan venni.

És még annyi, hogy a betegségből fakadó testi hibák nem játszanak, arról nem tehet az illető.

És persze nyilvánvalóan a saját ízlésem szerint pontozok, nem a szerintem-átlagízlés szerint :D


1 - Kb hányingerem van, ha ránézek, és valami ellenszenv (beképzeltség, butaság, agresszió) árad a megjelenéséből.

2 - Nagyon csúnya, a megjelenése semleges.

3 - Nem lenne csúnya, de a megjelenésével elrontja.

4 - Elég csúnya, de inkább az 'elbánt vele az élet'-kategória, a megjelenése a rendes, jóindulatú felé hajaz.

5 - Közepesen csúnya, de vannak rajta jó jelek. Szép arc + ronda test, vagy ronda arc + elfogadható test.

6 - Teljesen átlagos, se negatív, se pozitív irányba nincs rajta semmi különös.

7 - Szépnek mondható, a megjelenésében nincs semmi különös pozitív.

8 - Figyelemfelkeltően szép arc, teljesen okés megjelenés.

9 - Nagyon szép, arcra is, megjelenésre is, de valami hiányzik a tökélyhez.

10 - Annyira szép, hogy amikor meglátom, elmormolok egy "húúúú"-t magamban, napok múlva is emlékszem rá. Tökély.


Ezt nagyrészt most találtam ki, néhol nem is érzem teljesen jónak, de most ennyi ment :D Amúgy a szép - közepesen csúnya - csúnya között nüansznyi eltérések tudnak lenni arcban, mivel az emberi agy arcfelismerő működése milliméternyi eltéréseket is rögzít, sokszor nehéz megmondani, hogy pontosan mi is az, amiben más egy szép arc, mint egy nem szép, ezért minden eset egyedi elbírálást igényel, és nem lehet "hosszú barna hajam meg kék szemem van, szép vagyok?"-típusú kérdésekkel választ adni rá.

És én simán be tudok rakni 9-es meg 10-es csoportba olyan lányokat, akik másnak maximum 5-6-osok.

2016. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az #1-es válaszoló második linkelt képe annyira szemét...

Bocsi egyes, ezt ne vedd magadra, a kép szerkesztője lehet egy beképzelt p..cs -.-

2016. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szintezni beteges dolog.
2016. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1-4-es válaszolók, köszi szépen az értelmes válaszokat!!! :)

5-6os válaszolók: ti meg mi a francnak válaszoltok értelmetlen dolgokat???? Érthetően megfogalmaztam, hogy csak azok írjanak akik a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNAK!!!!!!!!!!!!! Kijártátok egyáltalán az általános 1-4. osztályát??????? Ott tanítanak szövegértelmezést és olvasást!!! Javaslom iratkozzatok be alsó tagozatra még egyszer!!!

2016. máj. 25. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:
:)
2016. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 voltam.

Nem kötekedtem, te nem értelmezted a válaszom. Ha nézted a képeket (és tudsz angolul legalább alapszinten), akkor... hát láthattad, mi volt oda írva. Semmi személyeskedő, a szintelméletet leszóló megjegyzést nem tettem.

Ellenben veled. Te személyeskedtél, durva voltál és primitív.

Nyugi, kijártam az 1-4-et. További szép estét.

2016. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!