Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál, ha ez a meglepeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha ez a meglepetés várna, amikor megakarod lepni a párod? Hogyan tennéd túl magad ezen?

Figyelt kérdés
2 hétig távol voltál, de a tervezettnél korábban érkezel haza. Nem mondod el neki, mert meglepetést akarsz szerezni és amikor átmégy hozzá, hogy már a lakásán várd amikor munkából hazaér azt látod, hogy 2 lány orálisan kényezteti és egy harmadikkal csókolózik.
2016. aug. 4. 15:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
és bejutottál úgy lakásába hogy ez neki fel sem tűnt?
2016. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#8:

Ezt benézted, mert mi rendszeresen többesezünk és swinger kulbokba járunk :-P

2016. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22 De ha nem csinalnatok ilyeneket kizárólag csak kettőtöknek élnétek akkor megértenéd amit mondok :)
2016. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23:

És ha öregapának kereke lett volna, akkor én busz lennék ... persze lehet dolgokat feltételezni, de én a magam nevében válaszoltam a kérdésre. A mi helyzetünkben pedig az az objektív válasz, amit adtam. Igen, elképzelhetnék kitalált szituációkat is és válaszolhatnék aszerint is, csak akkor nem lenne releváns a válaszom és félrevezetném a kérdezőt :-P

2016. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát igen de nem artott volna közölni erről a tényről.

Mert ilyen nincs minden háztartásban 😁

2016. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!