Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 feletti férfiak, ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak, ilyenkor csak azt szeretnétek?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy pasival,aki vicces,kedves,okos,nekem mindig azt mondja aranyos,kedves,intelligens vagyok.

A bökkenő,h beszélgetünk szexrőlis mit csinálnák egymással,masztizás stb(nem élőben)szóval csak jól el akar szórakozni egy kicsit vagy talán többet is szeretne,mert nem mindig csak ilyenről beszélünk.Mit gondoltok?19/l



2016. aug. 3. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam személy szerint hogy mit akarok egy csajtól az időközben dől el. Szóval szerintem még akármi is lehet belőle. Vagy csak szex vagy kapcsolat sose lehet tudni. Az hogy a szexről is beszéltek nem jelenti hogy nem akarhattok komolyat, max annyit hogy nyíltak vagytok az meg sose gond. :) 26/F
2016. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Csak le akar veled feküdni, ha többet akarna, igyekezne minél több személyes találkozót összehozni.
2016. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak azt. Egy pizzát is szeretnék.
2016. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Találkozót nehéz lenne összehozni,mert nagyon messze élünk egymástól,és beszélni szeretek vele,várom is h beszéljünk,de néha azt érzem,h csak azért hívj h jól kielégítse magát,aztán ennyi.
2016. aug. 3. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
És miért nem kérdezel rá?
2016. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mármint,h csak azért hívsz-e h masztizz egy jót? vagy h mit is szeretnél?
2016. aug. 3. 12:10
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
10%

Csak azt akarjuk a 18-19 éves friss húsoktól!

CSAK AZT, hogy végre nőljön be a fejük lágya, tanuljanak meg gondolkozni.


Bocsi. Ezt leszámítva gyanús...nagyon gyanús.


26/F, írhatsz privit, aranyos, kedves, intelligens lánynak tűnsz.

2016. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz, talán többet is szeretnék:)
2016. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as ha te az 5-ös vagy,akkor nem rád értettem,hanem h a pasitól kérdezném ezt:D
2016. aug. 3. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem csak azt szeretném.
2016. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!