Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megy nekünk a szex? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy nekünk a szex? Hogy segítsek ezen?

Figyelt kérdés
Barátommal tegnap szexeltünk negyedszer, mind a ketten szűzek voltunk, amikor beléptünk ebbe a kapcsolatba és nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, minden nagyon jól működik köztünk, kivéve a szexet... A 4-ből kétszer sikerült elélveznie közben, másik két alkalommal máshogy kellett befejeznünk. Állandóan kicsúszik belőlem, átlagosnak tartom a méretét, viszont én is általában nagyon nedves vagyok, de nem hiszem, hogy ez átlagon felüli lenne. Gyengén szopok, néha nagyon finoman céloz rá, hogy ez nem megy nekem annyira, próbál segíteni, én viszont nem értem miért megy el közben olyan nehezen, előző kapcsolatomban volt orál, de ott mindig sikerrel jártam. Kicsit kétségbe vagyok esve, félek hogy ez később rányomná a bélyegét a kapcsoltunkra... Viszont nem élvezem a szexet, megteszek mindent, úgy gondolom, segítjük egymást, de nem megy olyan jól... Mit tanácsoltok?

2016. júl. 31. 18:36
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
0%

Dugd egy ujjad a fenekébe!


26/F

2016. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert!:)

Szex közben izgasd a csiklódat, akkor neked is jó lesz. Őt pedig kérdezd meg, hogy miként csináld neki, hogy jó legyen. Ugyanis mindenki más, az, hogy az előző kapcsolatodban működött, az egy dolog. A mostani valószínűleg máshogy szereti.

Beszélgessetek és tapasztaljatok!

Azért ne várd, hogy 4 alkalom után majd megy, mint a karikacsapás úgy, hogy előtte még soha nem szexeltetek.:)

2016. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

#1, hülye vagy :D


Miért nem beszéltek róla, nyilván nem egyszerű nekiugrani és akkor most végigdumálni hogy mi hogy lenne jó, ki mit hogy szeret, de ha túllendültök a kezdeni gátláson, mert azért lássuk be nem a legegyszerűbb dolog nyíltan és őszintén beszélni róla eleinte, akkor sokkal könnyebb lesz mindkettőtöknek. Valószínűleg ő is és te is pontosan tudjátok nektek mi hogyan lenne jó, akkor ne célozgassatok rá a másiknak hanem mondjátok el, sokkal könnyebb változtatni rajta.

2016. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Erre nincs jó válasz sajnos.

Engem ami nagyon fel szokott dobni egy fáradtabb hangulatomban, ha a helyzet szeretkezést idéz elő, a 69.

Érzéki, kellemes, izzító.

Nem tudom mit jelent az, hogy gyengén kényezteted a párodat. Szívességből teszed, vagy te is kívánod? Abban is akkor tudsz maximumot nyújtani, ha te is élvezed hogy kényeztetheted a párod és átérzed a teste élvezetét is. Ez téged is ráhangol még jobban a dologra.

Neked sikerült elmenni a 4 alkalom alatt?

2016. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És ő tesz valamit, hogy neked is jó legyen? Mert csak arról írsz, hogy jaj szegénynek nem jó, meg mi lesz ha nem teljesítesz...
2016. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki velem. Hidd el, sokat fogsz tanulni és utána menni fog.
2016. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6-os mert te vagy az etalon? :P
2016. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Petting már régebb óta és nagyon sokszor volt köztünk, azt nagyon élvezem és én akkor tudok csak elélvezni. Viszont én is azok közé a lányok közé tartozok, akik nem tudnam hüvelyi úton elélvezni, de petting közben izgatja a csiklómat és az nagyon élvezem, meg azt is szeretem, ha ujjaz. Még nem volt olyan, hogy szoptam és nem ment el, csak hát mindig nehezen megy el, tehát nem 5 perc alatt hanem 10, vagy 15... Párszor volt olyan, hogy villámgyorsan sikerült, pedig akkor sem csináltam máshogy, de akkor megdícsért. Ha valami technika beválik, akkor azt újra alkalmazom, de másodszor már nem válik be és éppen ezért olyan nehéz.
2016. júl. 31. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az tűnik az írásodból hogy valahogy nagyon tudományosan akarod csinálni, picit próbálj meg kevésbé rágörcsölni és kevésbé bizonyítani akarni, sokkal könnyebb lesz.
2016. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es

Az vagyok

2016. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!