Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek tényleg mindegy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg mindegy?

Figyelt kérdés

Ha egy nő kívánja a pasit, és kellően fel van izgulva, akkor mindegy mekkora a cerka?

Vagy ez csak kamu?


2016. júl. 31. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyal előtte, hogy az én orgazmusom is garantált legyen, akkor sínen vagyunk. Ha nem, akkor meg tök mind1, mekkora fa$z van alatta, mert hogy belém nem teszi, az fix.
2016. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem 10 cm alatt van és nem 20 cm fölött, akkor mindegy.

Az én tapasztalatom egyébként az, hogy minél kisebb valakinek, annál jobban törődik a nővel, annál jobb lesz a szex. A nagyobb szerszámmal megáldott pasik sokkal önzőbbek, mert azt hiszik, hogy a jó szexhez az kell, hogy nagy legyen a méret. Hát, pont nem!

2016. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én bazi sokág érveltem mindig amellett, hogy nem számít, használni kell tudni, stb.

Ez egészen addig megvolt amíg lett egy pasim, aki - bevallom sosem mértem le - de mondjuk úgy nem volt megáldva a méretet illetően, de hosszra, se vastagságra.

Ezzel egészen addig nem is lett volna probléma, amíg szexre nem került a sor és bármennyire próbálkozott, egyszerűen nem ment neki, komolyan többet éreztem ha az ujját használta.

Működött a kapcsolat egy darabig, próbálkoztunk mindennel, de a szex sosem volt olyan amilyennek lennie kell. Beláttuk, továbbléptünk.

A következő barátnőjével ellenben tök jól működhet a dolog, mert épp most voltunk az esküvőjükön.

Szóval válaszolva, nem, nem mindegy, de nem általában mindegy a méret, hanem mindenkinek más a megfelelő és más az ideális.

2016. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy. Voltam már 15 alattival ami picit vékony is volt és szinte semmit nem éreztem 21/L
2016. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!