Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám rajtakapott miközben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám rajtakapott miközben a szomszédlánnyal szexeltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim (vagyis hát konkrétan az édesanyám) a vártnál hamarabb érkezett haza a munkából, és észrevette ahogyan a szomszéd lányával közösülök. A gond az hogy anyukám nagyon jóban van a szomszédasszonnyal, és gyerekkorunkban is állandóan összeakartak minket hozni egymással, de nekem nagyon nem tetszett a lány, és még most sem tetszik. Korábban is mindennek elhordtam azt a lányt, hogy mennyire ocsmány, meg hogy 5000 FT ért akárkit kielégít orálisan, meg hasonló hazugságokat találtam ki. De az utóbbi időben mintha megszépült volna, sokat fogyott, rendszeresen jár edzőterembe és kozmetikába is. Tehát már egész elviselhetően nézett ki, nem kaptam tőle hányingert mikor megláttam. Tegnap kora délután hirtelen csöngettek az ajtón, kinézek, látom hogy ő az, (mondom magamban mit akar ez már megint), mondja hogy az anyja küldte át egy kis tengeriért a tyúkoknak. Kicsit furcsállottam a dolgot, mivel az ő szülei meg tudtommal szintén dolgoztak. De nem akartam már szemét lenni, mondtam neki hogy jöjjön be és vigyen amennyit kell. Bejött, leült a nappaliban és elkezdett mindenféle hülyeséget összehabogni az időről meg hogy miért nem megyünk együtt bulizni. Olyan volt mint aki már megivott volna 2-3 pálinkát. Aztán nem tudom mi ütött belém, de mikor ott válogatta a takarmányt belecsíptem a fenekébe, mire ő meg elkezdte a farkamat markolászni. Aztán meg bementünk a szobába, én meg hagytam magam hogy azt csinálja velem amit akar. Már vagy 10 percre lovagolt amikor anyám ránk nyitott. Hát én majdnem szívinfarktust kaptam, hirtelen meg sem tudtam szólalni. De még a lány elkezdte mondani anyámnak hogy ez már nem az első eset.. Én komolyan nem tudom mire gondolt, de most már kise tudom beszélni magamat ebből. Az egész család örül hogy végre találta magamnak egy barátnőt, holott szó sincsen erről. Mindenki már kész tényként kezeli ezt az egészet, anyám meg még rá is tesz egy lapáttal a pletykálkodásával meg örjöngésével. Én olyan ideg vagyok hogy legszívesebben elmennék világgá. El is jöttem otthonról, a nagyanyámhoz hogy lecsillapodjanak a kedélyek. Erre mi fogad ma délután, ideállít a szomszédlány az anyjával együtt, hogy hozta a Hannát ( mert így hívják a csajt) hozzám, mert hogy hiányzom neki. Normális? Komolyan mondom legszívesebben felképelném. Nem tudom mit tudnék csinálni hogy felfogják végre az idióta szüleim és Hannáék hogy nem kell nekem az a lány és nem akarok tőle semmit, és nem is vagyunk együtt. Valaki adna valami tanácsot?

2016. júl. 30. 21:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a nappaliban tartjuk a takarmányt, hanem a kamrában, ami történetesen a nappali mellett van. Most nem akartam túl részletesen leírni a betoppanásától, az ágyba esésig történő részt meg nem találtam lényegesnek.


Az meg mindenkinek szíve-joga hogy elhiszi-e az esetemet vagy sem. Én senkit sem akarok győzködni.


Aki meg azt találja a legviccesebbnek hogy bejött tengeriért a tyúkoknak... Hát istenem. Faluhelyen ez már csak ilyen. Biztos nektek városon sokkal jobb dolgotok van, csak úgy odaterem az 5 kilós tyúk az asztalotokra. Ezzel persze nem azt mondom hogy nekünk ne lenne pénzünk megvásárolni a boltban, de itt szokás haszonállatot tartani a portán. De aki még nem látott falut, megtekintheti a saját szemével.

2016. júl. 30. 22:40
 22/30 anonim ***** válasza:

jó nagy troll vagy basz ki, emelem kalapom! :D

jó kis történet volt így lefekvés előtt

2016. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
Ismered az ellen taktikát? A lényeg hogy légy nagyon nagyon kedves hozzá mászrá minden percben már mint hogy egésznapod tölds vele légy nagyon önzetlen nyomulós ilyen túljó fiú és túl kedves kicsit durva de határozott! És megfog utálni ha ezt profin kivitelezed de szex ne legyen! Mond neki hogy nem a szex a lébyeg ha azt szeretné és sértődj meg emiatt.. Igazából szerepcsere :).
2016. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te nem ismered ezt a csajt, tiszta gyogyós. Semmit sem venne le ebből. Értem én a taktikádat, van is benne valamit, de ezellen a szörnyeteg ellen használhatatlan. De a legjobban az aggaszt ahogyan így visszagondolok hogy még én magam is élveztem vele a szexet. Lassan már saját magamtól is undorodok...
2016. júl. 30. 23:40
 25/30 anonim ***** válasza:
Jaj, most mit kell itt egyből elkezdeni "városizni"? De nem vagyok meglepve. Nem te vagy az első vidéki surmó, aki mindent csípőből kikér magának. Semmi rosszat nem mondtam a vidéki létről vagy az állattartásról. Csak annyit mondtam, hogy viccesnek hatott az apropó, amivel a lány megjelent a küszöbödön (mintha csak valami gagyi szexnovellában olvastam volna). De ne érdekeljen, kérjél ki magadnak továbbra is mindent, ahogy jó paraszthoz illik. Én meg maradok tisztelettel a városi bunkó.
2016. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
58%
Kamu.
2016. júl. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy végre elmúlt az a gennyes agresszív fertőzés a makkodról így ismét bátran vállalnál anált is akár és, h a te perverziót az, hogy egy fagyasztott pisztránggal szétcsapkodsz a hátán egy doboznyi natúr macisajtot és ,h ha igazán szeret ezt megengedi neked rendszeresen mert te erre gerjedsz. Ha ezt fapofával elmondod tuti lerázod!:D
2016. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igazi kis golddigger ez a Hanni.
2016. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2022. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 ma már boldog házasok, orrbaszájba sz3xelnek a takarmányon
2022. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!