Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a magyarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magyarok nagy része nem járna cigányokkal, akkor se ha tudják, normális családi hátterük van?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
cigány vagy?
2016. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
volt cigány csajom, jóvolt vele, akk hagytam ott mikor közölte h bemutatna családnak de ha nemtetszek nekik akk megkéselnek, náluk igy szokás..
2016. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, más szokásaik és hagyományaik vannak, amikkel én nem tudnék együtt élni.
2016. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem bírom a szagukat. Lehet akármilyen ápolt, de van egy jellegzetes szaguk. Ugyanúgy, mint a négereknek, az idős embereknek, stb... Lehet valami gond van velem, de egy idő után csak ezen kattog az agyam és egyszerűen nem bírok hosszabb időtartamot kibírni ilyen emberek mellett.
2016. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem semmi bajom velük szívesen járnek veluk
2016. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Lehet,hogy normális családi hátterük van, az a baj hogy általánositanak,minden róma embert egy kalap alá vesznek.


Ez gondolom adódhat abbol is hogy régebbről negatív élményei vannak a cigányokkal szemben,azaz lehet kirabolták,vagy egyéb módon bántalmazták.


Viszont nekem úgy mond vannak cigány barátaim,akik a légynek se tudnának ártani,és akárhányszor a társaságukba vagyok,kinálnak étellel itallal.


Minden ember között van egyaránt szemét és jószívű is. Soha nem szabad senkit elítélni,a nemzetisége miatt!

2016. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Amiért az osztrák férfiak négy része sem jár magyar lánnyal. Vagy amiért zsido férfiak döntő része sem vesz feleségül nemzsido lányt
2016. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Más kultúra, más szokások..
2016. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyan cigányt akit vonzónak találnék. Ahogy pl. a négereket is ugyanolyan embernek tartom, de össze nem jönnék velük, mert nem tudok hozzájuk vonzódni.
2016. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!