Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Dugott már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Dugott már valaki titokban az apósával?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam egy ilyet

#szex #szexualitás #Apósommal
2016. júl. 30. 10:32
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
16%
Atyaúrédesisten!!!!
2018. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
75%

Hogy mennyire fel vagytok háborodva ezeken!

Amióta világ a világ történt olyan hogy az anyós a vejével, após a menyével, férj a sógornőjével, feleség a sógrával szexelt! Én olyat is hallottam, hogy régi gazdag családban a mama lefeküdt a fiával, hogy ne nősüljön, és ne vigye el a vagyont a menynekvaló. Persze ha nem maradt utód, nem tudom mi értelme volt? A vágy már csak ilyen! Néha meghülyül tőle az ember!

2018. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
75%
A szeretőm allitja, hogy leszopta az anyósa... Nekem már az is durva sztori volt. De allitolag naggyon dögös anyós volt... :D
2018. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer kozeledett felem az exem apja. Mindenkinek mondogatja abban a falu an, hogy milyen szép a fia barátnője. Furcsa is nézitek rá kicsit, aztán az 'akkori anyós jelolt' már feltekenykedni is kezdett. Az exem meg csak poennak vette, aztán már nekem is mondogatta az apja, mikor véletlenül kettesben maradtunk, mert exem dolgozott, az 'anyoska' meg a kertben kapalt. Furolepesben menekultem, az akkori exemmel sms-ben szakitottam. Ki akart volna egy ilyen beteg csaladhoz tartozni, na a másik meg hogy az egész falu már kezdett volna hirbe hozni, és rólam pusmogni. Nekem ez abszolúte nem hiabyzott sem akkoriban, sem most. Férjnél vagyok, szuper normálisak, és tisztességesek a férjem szülei. Az én reszemrol csak anyuka van, férjem anyisa ugyebar, de anyám sose sz*pná le a férjem, meg még csak gondolni se rá. Úristen beteg emberiség!

Batyam megkurta a másik Batyam nojet, ilyen történt, azóta nem beszélnek, jó pár éve már. De engem ez nem érdekel kulonoskeppen. Akkor olyanrol tudok meg, hogy unokatesom, az unokatesokkal, 2-3gyerekuk van, na meg sógor no a sogorral, tesok a teso al pffujj tiszta vérfertőzés. Anyós a vejevel,olyanrol is tudok, hogy ferj, a mostohalanyaval, és mostoha a mostoha bratyo, a mostoha hugival, ok egy pár egyébként, most terhes a csaj, az egész falu roluk pletykál de Oket nem érdekli. Pofatlan, gusztustalan, beteg banda.

2018. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
61%
Bocs a hibákért, gyorsan írtam, és telorol. Az unokateso, unokatesoval akart amúgy lenni. Nem az Enyeim!
2018. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
8%
Hát ilyesmi sem a mi köreinkben fordul meg... maradjunk ennyiben. :DD
2019. okt. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
14%

Na és azóta már 50 éves lettél és megtudtad dugni a menyedet ???

Mert ebből ezt akartad kérdezni.

2019. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
78%
Èn èreztem màr hogy "izzik" a levegő a vejem ès köztem.
2019. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos még sosem mert mindig közbejött valami..., pedig ő is akarja ez 100%,

mert küldött jeleket sokszor, mikor a férjem külföldön dolgozott...én 22 vagyok, férjem 24, apósom 51 és nagyon jól tartja magát.

2020. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Titokban még nem, nyíltan már igen. Nem volt belőle gond.
2020. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!