Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Dugott már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Dugott már valaki titokban az apósával?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam egy ilyet

#szex #szexualitás #Apósommal
2016. júl. 30. 10:32
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg van ilyenre példa. Meg fordítva is. Pl. apám és az anyósa, vagyis a nagymamám. Hozzáteszem ott 11 év korkülönbség volt csak, tehát egy 30 éves férfi és egy 41 éves nőről volt szó. Ami ha nem ilyen viszonyról lenne szó, nem verné ki a biztosítékot
2018. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
72%
Apósal nem, de anyósal már töbször is! Imádom a rutinosab nöket:D
2018. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
71%
Velem 2 apósjelölt is kikezdett, tehát nem ritka dolog. Azonnal dobtam a srácot is, hiszen ki akar ilyen beteg családhoz tartozni?
2018. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim válasza:
90%

17 évesen igen a 38 éves ''apósommal''

Náluk laktam és míg az ''anyósom'' meg a barátom elmentek rá nézni a nagymamájára mi elég erősen berugtunk.Ő közeledett én hülye meg hagytam neki így meg történt a dolog 2x egymás után, ha 1 órával előbb jönnek haza akkor teljes le bukás.Aznap illetve másnap még nem is volt annyira szégyen érzetem rá fogtam a piára de mikor már harmadszorra meg történt és úgy hogy szín józan voltam és még jól is éreztem magam vele utána bűntudat,szégyen érzet és saját magam meg vetésével kellett szembe néznem hogy hogy lehettem erre képes a barátom apjával ráadásul még jól is esett. Másnap szakítottam vele és kértem hogy soha többet ne lássuk egymást. Erről még anyuval se mertem beszélni pedig mindent el mondunk egymásnak. Ez nem ma volt még a 2000-es évek elején de néha ma is be ugrik és akkor 1 hétig kb a föld alá süllyednék szóval senkinek nem ajánlom mert életed végéig cipelő terhet raksz magadra. 33/N

2018. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Biztos hogy rengeteg példa van rá, de sose derül ki és az úgy van jól
2018. febr. 22. 17:29
 36/52 anonim ***** válasza:
27%
Vén kujon!!!
2018. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
64%
Ezekszerint te akarod megdugni a fiad feleségét vagy a lányod férjét :D
2018. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
81%
Velem is kikezdett már két apósjelölt is.. menekültem ahogy csak tudtam.. beteg emberek!
2018. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
45%
A 31-es válasz nagyobb ksmu nem is lehetne. Erre: "A válasz 10 százalékban hasznosnak tűnik" Én meg volt már hogy értelmes válaszért úgy le lettem pontozva mint a huzat! Ki érti ezt?
2018. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
91%
Az apósjelölt egyszer feljött hozzánk, egyedül voltam otthon, majd elkezdte ecsetelni, hogy nekem a fia kevés , igazi férfi kellene nekem....
2018. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!