Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti melyiket választanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok? Egy fullos csaj csak aki viszont az ágyban csak kifekszik és varja hogy dolgozz rajta vagy egy elég ronda nő akiről viszont tudod hogy egy istennő az ágyban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem!

Hiába lesz istennő az ágyban, ha úgy néz ki mint egy elgázolt oposszum.

2016. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fullos csajt. Csak más érzés mint a kezem, a neten meg amúgy is ilyeneket nézegetnék.
2016. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a fullos csajt.
2016. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fullos csajt. Ha magától nem hajlandó megmozdulni, akkor még lekötöznöm se kell ahhoz, hogy azt tehessek vele, amit csak akarok.


22/F

2016. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fullosat. Annyi kellemetlenséget azért kibírok, hogy nekem kelljen dolgozni az ágyban. Bár nem könnyen... :DDD
2016. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elsőt
2016. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a másodikat, olyan rossz a rossz szex
2016. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fullos csaj még lehet jó szerető (vezesd rá!), de a ronda csaj sose lesz szép.
2016. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fullos csaj passszívan kvázi gumibaba, az még mindig jobb, mint egyedül maszti. Volt már, hogy nem normális nőt kellett levakarnom magamról... Sajnálom őt, de nem volt az esetem.
2016. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!