Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról a nőről, akiről kiderül, hogy egy közös haveri társaságban már 3 pasival lefeküdt?

Figyelt kérdés
Egy könnyűvérű céda? Vagy valaki aki csak élvezi az életet? Nem lehet komolyan venni? Esik a szemetekben?
2016. júl. 25. 22:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Volt már ilyen barátnőm, többet inkább nem. Felőlem mondjuk úgy éli az életét, ahogy akarja, csak nem velem.
2016. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Akkor az a nő annyit is ér egy ribi.
2016. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
De ha egy pasi megdug három lányt a közös haveri körből az egy dicsőséges úriember, nem? :)))))
2016. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Az ő dolga, hogy hány pasival feküdt le, nem hinném, hogy ettől lenne r.banc, inkább attól, ha megcsalja a párját. De ha amúgy kedves és jó vele lenni, és hűséges, akkor szerintem nincs vele gond. Mindegy, hogy a hány pasival volt a múltban, ha nem csalja meg a párját, akkor nem kellene elítélni, és ha a viselkedése nem indokolja, akkor komolytalannak sem kéne nézni.
2016. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#13: a te szemedben max. :)
2016. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

13. hát ez az :)

Ez sosem fog változni, a csaj ribi, de ha pasi csinálja az egy csődör:D egy menő pasi :D

Bár nekem nem, én nem bíznék meg abban a pasiban.

2016. júl. 25. 22:33
 17/22 A kérdező kommentje:
14. igen, ez is igaz. Más a csak szex, és más az ha valakivel párban van az ember. A szex nem jelent semmit csak testi kontaktus, önmagunk felfedezése is. Attól még a nő veheti komolyan azt akit tényleg szeret, és szerelemből van az illetővel. És nem csalja meg.
2016. júl. 25. 22:36
 18/22 anonim ***** válasza:
Análban benne van?
2016. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mit változtat az, hogy a társaságból hány pasival volt? Lehet, hogy a társaságból 3-al azon kívül meg egy vagy egy sem. Ha más valaki viszont a társaságból még senkivel, attól még azon kívül lehetett 28-al is.Az mivel jobb?

Mindenkinek van múltja, ezt az életkor előrehaladtával el kell tudni fogadni.

Persze nyilván extrém számoknál már sok mindenre lehet következtetni, de ez alapján megítélni egy nőt nem sekélyes és semmitmondó?

Nekem férjem van, és előtte sem voltam sok pasival, mielőtt valaki ezzel jönne, csak egyszerűen nem értem. De meggyőzhető vagyok, ha valaki elmondja a logikát ebben.

2016. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Te nem bíznál meg abban a pasiban... Akkor most hogy várod el, h benned megbízzanak a pasik?

Amúgy meg abban az esetben egy ribi, h velem nem csinálja, egyébként meg nem érdekel.

2016. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!