Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, hogyan hatna...

Mit gondoltok, hogyan hatna egy általános társaságban ez a fajta öltözködési stílus?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve ingekben járok , de csak lazákban "színesek kockásak stb) Mindenki a társaságomban így szokott meg. Viszont (ez fura lesz) ismerősöm mutatott egy sorozatot amiben egy szereplő mindig öltönybe jár.Mivel senki nincs így a társaságomban és csak pincér vagyok/leszek nem tudom hogy a munka befolyásolja-e ezt a stílust. Nem felvágásból nem tudom hogy milyen lenne az ismerősök szemébe. Erre fele mindenki ilyen (számomra) undorító buggyos beszart gatyát hordja és ezeket a fura pólókat amik szinte mint egy dekoltázs látszik. Számomra ezek néznek ki szinte már "meleg" dolgoknak (bár a csajok nagyobb része erre bukik). NEM ÉRTEK A DIVATHOZ Mi a véleményetek ? Ti járnátok így ? főleg ha tetszene de a társaságod teljesen más? 24F
2015. febr. 17. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"Öltözz ki!" :D Azt a sorozatot én is szeretem. :)

Ha jól értem, most azon gondolkozol, hogy milyen lenne ha mindig öltönyben járnál? Mert ha igen hajrá! Na most persze ha kis beképzelt izé vagy (nem beszélek csúnyán;)) akkor irritálható lehet, de ha nem akkor nyugodtan. Ha neked ez tetszik. Bár nem tudom, azért én a kockás inges-farmernadrágos stílust jobban preferálom, de ha te azt már meguntad vagy csak váltani szeretnél, akkor nem látom akadályát. :)

2015. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Ha nem túl kényelmetlen minden napra, és magabiztosan is érzed magad benne, akkor miért ne?
2015. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak legyen jólszabott, ne úgy nézzen ki mintha a nagyapádtól örökölted volna.
2015. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!