Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves lány vagyok és eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok és eddig 4 fiúval volt szexuális kapcsolatom. Ez soknak/kevésnek számít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 19:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Imádom hogy annyian orgazmushoz akarnak juttatni;) Elégedett, kiegyensúlyozott ember vagyok, mindig mosollyal Az arcomon :) Az élet SZÉÉÉP. Nem a kôkorszakban élünk, hogy meg Kellene vonnom magamtól a testi örömöket. Apáca sem vagyok..Nem tudom minek kell itt ilyen csúnyán megnyilvánulnotok. Aki ennyire vallâsos, az ne itt a gyk szexualitás tèmakörében írkáljon..
2016. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Te az egyik hülye troll vagy, felismertelek erről a kőkorszakos hülyeségedről. :D Nem sok életed lehet, szerintem pasi még nem is nyúlt hozzád :D
2016. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"Imádom hogy annyian orgazmushoz akarnak juttatni;)"


szakadt cigányok max rondaság xddd

2016. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
;) persze, találgass csak.
2016. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ezt te döntöd el kérdező.
2016. júl. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Szeretném elmondani, hogy volt komoly kapcsolatom. Kettő is. 15 éves koromtól 20 éves koromig tartott az egyik, majd 20 éves koromtól 22 éves koromig a másik. Amióta egyedül vagyok voltam 2 férfival és itt be is fejeztem a laza dolgokat. Most nem akarok kapcsolatot, egyedül akarok lenni, majd eljön annak az ideje mikor újra vágyom komoly kapcsolatra de most magamra akarok és a saját életemre koncentrálni.
2016. júl. 25. 08:38
 37/41 A kérdező kommentje:
Illetve én senki nem szoktam itt le vagy föl szavazni a válasza alapján. Elfogadom mindenkinek a véleményét.
2016. júl. 25. 08:39
 38/41 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki félreértené, nem 15 évesen vesztettem el... :)
2016. júl. 25. 08:41
 39/41 anonim válasza:

Én is 22 éves vagyok, és nekem eddig csak 2 fiúval volt dolgom.

Ennek ellenére én azt mondom, hogy ha a férfiaknak lehet több partnerük, akkor lehet a nőknek is. Szerintem ennyi idősen nem sok a 4. Ha 10-et mondtál volna, az se lenne sok. Viszont látod, hogy a pasasok mennyire kiborulnak egy ilyen témán, mert bennük van a hatalomvágy és a birtoklási mánia. Legfeljebb ha valaki kérdezi tőled, hogy mennyi partnered volt, akkor vagy hazudj a mennyiséget illetően, vagy ne válaszolj a kèrdésre. Egyrészt senkinek semmi köze mások nemi életéhez, másrészt pedig a férfiak is hazudnak ilyenekben. A GYK pedig amúgy is tele van nyominger, feszült fiúcskákkal.


Ne feledd: Senkinek nem tartozol magyarázattal. Élj boldogan! :)

2016. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
39# vagyok ismét: Mondjuk én kissé válogatós vagyok. De ne agyalj ilyeneken. Senkinek semmi köze hozzá, ez a te magánéleted. Azért nyomatékosítom, nehogy lelombozzanak itt téged.
2016. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!