Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves lány vagyok és eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok és eddig 4 fiúval volt szexuális kapcsolatom. Ez soknak/kevésnek számít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 19:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nyugodtan r.ib.ancozhatsz akkor is büszke vagyok, hogy több élvezetben volt részem, mint neked;). 29/N
2016. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Én egy másik válaszoló vagyok, százalékokat jobb ha figyeled mert most is össze vissza válaszolgatsz különböző százalékos regisztrációiddal. ;)


1. Nem tudod mennyi élvezet volt az életemben.

2. Szerintem ez nem a partnerek számától függ, hogy mekkora élvezet volt az életedben. Lehet téged 100-an megdugtak, más 1 emberbe halálosan szerelmes és 1000x jobban élvezi a szexet (vagy inkább a szeretkezést)

3. Ha sok emberrel is lettem volna, erre nem lennék büszke.

Főleg lánynál nem büszkeség, az emberek olyan dolgokra büszkék, amihez teljesítmény társul. Diploma, sporteredmények stb.

Ahhoz, hogy te szétteszed a lábad egy házibulin, és átmegy rajtad pár kan, arra nincs mire büszkének lenned.

2016. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

ma 14:29

ne használj olyan szavakat amiket nem ismersz, nem tűnsz tőle okosabbnak nyomorék, retardált lotyókám

téged édesanyád megnevelt, hogy ekkora tartás nélküli ribi lettél? nem hiszem :D

(nem mondod a legnagyobb forma és a legnagyobb igazságokat mondja XD)

2016. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Igen, arra vagyok büszke, hogy sokszor nagyokat élveztem. Hogy sokan kívánnak. Hogy a szenvedély része az életemnek. Errôl szól az élet.
2016. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire tudsz büszkének lenni, hogy te elélvezel? :D

Nem sok mindent érhettél el az életben.

2016. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

[link]


Maslow piramis legalján vagy, remélem tisztában vagy vele, és arra is büszke vagy, hogy reggel lefektettél egy kábelt a wc-n. :)

2016. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Mi lenne fontosabb az életben, mint Az hogy jól érezzem magam ..? Ez a legfontosabb.
2016. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Az oszt igen, arra büszke, hogy szét tudja tenni a lábát.
2016. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

különböző szellemi színvonalon vagyunk neked attól élvezetes az élet hogy szétkúrnak és ennyi elég is másoknak sokkal nagyobb céljai vannak és csak azok elérése után boldogok...

te ilyen alacsony szellemi színvonalon vagy, ennyi.. :D

erre mondta Jézus, hogy "boldogok a lelki szegények"

2016. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Hiába magyaráztok neki, a 2 bites agyával úgysem fogja fel, hogy mennyire szánalmas, bár esélyes, hogy valami kis ratyi troll, aki unatkozik a nyári szünetben.

Esetleg a "műmellem van és az az igazi nő akinek műmelle van" trollhoz van szerencsénk.

2016. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!