Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok, ha egy olyan pasi flörtölne veletek, akiről tu. Djátok, h van nője?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele.
2016. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, de amíg nem túl durva ignorálnám. Ha eldurvul akkor leállítanám és megmondanám hogy szerintem nem gerinces dolog. Volt már hogy egy ilyesmiből az lett hogy próbáltam tanácsot adni, hogy miként javítsa meg a kapcsolatát:D
2016. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inorálnád! Az biztosan jó lehet!
2016. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felvenném a kis próbálkozását, aztán mondanám neki, hogy elküldöm a hitvesének. :D

( persze, nem küldeném el, de hátha kapcsol a az agya ! )


Nekem sem esne jól, ha megcsalnának / másnak udvarolna, akit én szeretek, és hű vagyok hozzá!! :D

2016. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem ismerem a nőjét nem érdekel

ha barátnőm, akk semmi esetre se (és nem azért mert kiderülne, hanem mert a barátnőm)

2016. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cuncimokus szeretnel beszelgetni telefonon a baratnoddel? Neem? Miert nem? Pedig biztos erdekelne te kis draga milyen cuki vagy mas csajokkal, itt kinalgatod oket piaval meg minden.
2016. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!